Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, roger987 napisał:

A słyszałeś th610?

Na AVS, podłączonego po balansie do Ak70 II. Ciut sybilizował, ale bas i średnica tak okrutnie mi się podobały, że nie mogłem się oderwać. Po balansie z DX150 powinna być petarda, a ta ostrość na przełomie średnicy i wysokich tez powinna zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, roger987 napisał:

W razie czego służę, ale będzie ciekawiej jak już dojadą na LSM  Massdrop plus. A tak w ogóle Fostexy to bardzo fajne słuchafony.

Ale że czym służysz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maciux napisał:

Mój test został opublikowany: 

 - zapraszam do lektury. Skupiłem się głównie na brzmieniu w funkcji DAP-a/porównaniu soniczno-użytkowym z DX200.

Ciekawy test, wychodzi na to, że dx150 już zupełnie wystarczy, a brzmienie można dopasować ampem i to właśnie amp6 odpowiada za ten łagodniejszy i gładszy charakter. Znaczenie tego wymiennego modułu trudno przecenić. Wystarczy włożyć do dx200 amp4, aby uzyskać zdecydowanie inny dźwięk. Ale w jednym dx150 lekko mnie zawodzi - brak natywnego systemu Mango. Mango OS gra lepiej niż Mango Android (moim subiektywnym zdaniem rzecz jasna).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wgrać inną aplikację w trybie Androida. Ja najbardziej lubię foobara2000 - brzmi mocniejszą kreską od odtwarzacza iBasso lub PowerAMP-a.

 

Chociaż Mango OS i tego typu uproszczone systemy mają jeszcze jedną zaletę, wyłączają dostęp do rozpraszaczy - innych aplikacji, Internetu itp. :) Więc może rzeczywiście szkoda, że iBasso go nie zaimplementowało. Właściwie ciekawe dlaczego - może przez mniejszą ilość pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 20:32, mykupyku napisał:

w sumie minimalnie drożej, bo za 499 euro plus ship 0 i gwarancja 0 vatu i cła można kupić z hiszpańskiego headfoniacs

chyba jestem blondynką.... nie moge znalesc tego sklepu, mozesz wkleic link? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaiet napisał:

Powiem jedno... QuickCharge top najlepsza rzecz na świecie :D Zaraz myk Owle do szafy na wygrzewanie :D

Ładowanie za pomocą QuickCharge jest wygodne, ale pamiętaj ze to mocno eksploatuje baterie - o wiele szybciej zacznie padać. 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bialy_Wilk napisał:

Ładowanie za pomocą QuickCharge jest wygodne, ale pamiętaj ze to mocno eksploatuje baterie - o wiele szybciej zacznie padać. 

Jest gwarancja, a w razie czego zawsze można ją wymienić :) Nie ma się co martwić na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vaiet napisał:

Jest gwarancja, a w razie czego zawsze można ją wymienić :) Nie ma się co martwić na zapas :)

Nie wiem jak iBasso ale producenci telefonów z wymianą gwarancyjną baterii robię problemy. Za wszelka cenę próbują zrzucić odpowiedzialność na klient, nie odpowiednia ładowarka, nadmierne przeciążenie  itp. Co jest oczywiście stekiem bzdur wyssanych z palca bo takie rzeczy można jedynie stwierdzić po testach laboratoryjnych i to tylko w sposób pośredni, a żaden serwis nie posiada do tego odpowiednich warunków. 

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś jak ja używa DAPa (aktualnie dx80 + tablet) również jako stacjonarny odtwarzacz np. Tidala i rozwiązał problem sterowania zdalnie smartfonem?

Czy np. można DX150 zainstalować jakąś aplikację, żeby przez wi-fi sterować sobie Tidalem nie wstając z fotela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.05.2018 o 23:40, Bialy_Wilk napisał:

Nie wiem jak iBasso ale producenci telefonów z wymianą gwarancyjną baterii robię problemy. Za wszelka cenę próbują zrzucić odpowiedzialność na klient, nie odpowiednia ładowarka, nadmierne przeciążenie  itp. Co jest oczywiście stekiem bzdur wyssanych z palca bo takie rzeczy można jedynie stwierdzić po testach laboratoryjnych i to tylko w sposób pośredni, a żaden serwis nie posiada do tego odpowiednich warunków. 

O ile jest rozkręcalny a nie klejony to wymiana baterii to pikuś ;)

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero się grzeje, ładuje biblioteka offline z Tidala i ściąga najnowszy soft

 

ale już można powiedzieć, że to rewelacyjny grajek - gra z podobną werwą co DX200, choć łagodniej i muzykalniej, czyli powinien się spodobać tym co narzekali, że DX200 był zbyt analityczny i bezduszny (co z AMP5, AMP4 było nieprawdą, a z AMP2 i 3 co najwyżej półprawdą)

 

zbudowany lepiej od DX200 - ekran nie wystaje, przyciski bez tej obejmy elegantsze, futerał fajniejszy

 

soft to identyko z DX200, tylko brak pure mango, ale za to trochę bugów zostało - coś przytnie, coś nie zaskoczy - drobne, ale jednak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2018 o 22:06, mykupyku napisał:

ale już można powiedzieć, że to rewelacyjny grajek - gra z podobną werwą co DX200, choć łagodniej i muzykalniej, czyli powinien się spodobać tym co narzekali, że DX200 był zbyt analityczny i bezduszny (co z AMP5, AMP4 było nieprawdą, a z AMP2 i 3 co najwyżej półprawdą)

Czy możesz porównać do DX80 ? czy polepsza się rodzielczość? Bo mam zamiar (jak uzbieram piniądze) przesiąść się z dx80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krisi79 napisał:

Czy możesz porównać do DX80 ? czy polepsza się rodzielczość? Bo mam zamiar (jak uzbieram piniądze) przesiąść się z dx80

 

całkiem długo miałem dx90 i dx150 to kontynuacja tej drogi, gra oczywiście zauważalnie lepiej

 

dx80 nie miałem - ale jak lubisz rozdzielcze i analityczne granie, to dx150 Cię nie zawiedzie, a jednocześnie zaskoczy muzykalnością i dynamiką

 

a nawet gdybym miał wybierać między dx200, którego miałem rok bez dnia gdy poszedł na gwarancję... a dx150, to wybrałbym dx150 - nie ma co przepłacać, gdy uszy są już szczęśliwe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mykupyku napisał:

 

całkiem długo miałem dx90 i dx150 to kontynuacja tej drogi, gra oczywiście zauważalnie lepiej

 

dx80 nie miałem - ale jak lubisz rozdzielcze i analityczne granie, to dx150 Cię nie zawiedzie, a jednocześnie zaskoczy muzykalnością i dynamiką

 

a nawet gdybym miał wybierać między dx200, którego miałem rok bez dnia gdy poszedł na gwarancję... a dx150, to wybrałbym dx150 - nie ma co przepłacać, gdy uszy są już szczęśliwe

 

 

Poziom szczęścia u mnie, w tym przypadku, jest niezmierzalnie wysoki :D

Niezwykle jestem z niego zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vaiet napisał:

Poziom szczęścia u mnie, w tym przypadku, jest niezmierzalnie wysoki :D

Niezwykle jestem z niego zadowolony :)

 

a mój właśnie był padł i nie reaguje...

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności