Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, krisi79 napisał:

Znalazlem oferte global center, znacie ten sklep?

 

https://www.eglobalcentral.pl/?utm_source=centraleu#/product/23382

 

tak, znamy...

"Nasze biuro znajduje się pod poniższym adresem:

West Wing, 2/F,
822 Lai Chi Kok Road,
Lai Chi Kok, Kowloon,
Hong Kong
+85281990575"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ile wyniesie koszt bezpośrednio od producenta z cłem i vat (23 % chyba)

od tych 499 $ w Ibasso?

Zalożmy, że kupuje bezpośrednio u producenta i opłacam wszystkie koszty (w tym DHL) a Ibasso wpisuje cała kwotę do oclenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krisi79 napisał:

W takim razie ile wyniesie koszt bezpośrednio od producenta z cłem i vat (23 % chyba)

od tych 499 $ w Ibasso?

Zalożmy, że kupuje bezpośrednio u producenta i opłacam wszystkie koszty (w tym DHL) a Ibasso wpisuje cała kwotę do oclenia :)

 

Cena + Cło + Vat + opłaty agencji cenlej (tutaj DHL)

Cło jest uzależnione of taryfikatora klasyfikacji towarowej wg Isztar. Może być 1,5% ale w przypadku gdyby urządzenie miało możliwość rejestrowania dźwięku to 10,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, krisi79 napisał:

W takim razie ile wyniesie koszt bezpośrednio od producenta z cłem i vat (23 % chyba)

od tych 499 $ w Ibasso?

Zalożmy, że kupuje bezpośrednio u producenta i opłacam wszystkie koszty (w tym DHL) a Ibasso wpisuje cała kwotę do oclenia :)

 

Jakieś 690 dolarów czyli około 2400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodziło mi z iBasso DHL ok. 2500, ship to 28$ i to też clą i vatują

 

to kupno w europie - UK, wychodzi z tajemniczym rabatem 2100... tak samo Spain, tam DHL jest free

 

a moje DHL po wysłaniu na drzewo oraz wobec nie wydobycia kasy ode mnie... zamilkło, cisza, już Dorian nie pisze co godzinę...

 

a koledze ten sam DHL wrzucił właśnie DX150 w... kwarantannę :) ciekawe ile to tygodni?


"Przesyłka zawiera towary wymagające kwarantanny lub pozwolenia na import od instytucji kontrolnych innych niż Urząd Celny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

a koledze ten sam DHL wrzucił właśnie DX150 w... kwarantannę :) ciekawe ile to tygodni?


"Przesyłka zawiera towary wymagające kwarantanny lub pozwolenia na import od instytucji kontrolnych innych niż Urząd Celny.

A co ty myślisz, tak skomplikowane ustrojstwa nie mieli w swoich rączkach to muszą się naumieć jak toto używać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chamstwo, te urzędasy robią sobie co chcą z klientami. Powinieneś napisać skargę do DHL Myku, niech Dorian wraca tam skąd przyszedł tj do gimnazjum... Jak piszecie cena 2100 już taka spoko nawet, myślę że jak się pojawią pierwsze używki to mogą być nieznacznie tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, awayeah napisał:

Czyli lepiej zamówić z hiszpańskiego Headphoniaks - 2136,04 zł łącznie z przesyłką DHL

Mam pozytywne doświadczenia z Headphoniaks.Kupiłem u nich Amp 3 oraz Amp 4s do Ibasso. Przesyłka docierała po trzech dniach od zamówienia. Na rynku europejskim maja chyba najlepsze ceny. Starają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dariusz01 napisał:

Mam pozytywne doświadczenia z Headphoniaks.Kupiłem u nich Amp 3 oraz Amp 4s do Ibasso. Przesyłka docierała po trzech dniach od zamówienia. Na rynku europejskim maja chyba najlepsze ceny. Starają się.

Znalazłem u nich nowe doki Ibasso, IT04 :P Ciekawe jak to gra bo recki wydają się byś dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rayfe napisał:

Znalazłem u nich nowe doki Ibasso, IT04 :P Ciekawe jak to gra bo recki wydają się byś dobre :D

Dla formalności - najchętniej kupowałbym takie zabawki w mp3store. Ale .... oferta jaka jest każdy widzi i dostępność Ibasso z jakiegoś powodu mocno zawodzi.

W dniu 8.05.2018 o 14:40, mykupyku napisał:

iBasso wciąż nie sprzedaje AMP6 oddzielnie

 

przy okazji ghost touch - miałem egzemplarz z pierwszej serii DX200 i też się pojawił, ale dało się z tym żyć. ostatniego dnia gwarancji zaniosłem do mp3s... po miesiącu z górką wysłali do Chin, po kolejnym paczka wróciła od iBasso nieotwarta i bez naprawy... po kolejnych dwóch tygodniach zero kontaktu z iBasso przez mp3s. po 3 miesiącach dostałem zwrot kasy, bo mp3s nie ma ani jednego DX200...

 

jak naprawiać to bezpośrednio przez iBasso, wtedy góra 2 tygodnie i wróci wymieniony na nowy, bo ghost touch nie naprawiają.

 

mp3s nie ma żadnych nowości od iBasso - it01, dx150, amp3, 4, 4s i 5.

 

jak nie odnowią kontaktu to lipa.

 

czekam na recenzję - bo się zastanawiam czy nie kupić teraz dx150... jak nie w mp3s to u Angoli.

 

update: już nie czekam... audionervosa się włączyła... zakup bezpośrednio z iBasso z szipem kurierem, za 4-7 dni będzie

Jeszce przy okazji ghost touch i awarii Ibasso - ja miałem to dwa razy. Dwa zwracane egzemplarze , zgryzota, czekanie i dopiero trzeci egzemplarz funkcjonuje OK. Doświadczenie podpowiada mi, że od Ibasso najlepiej kupić produkt już dojrzały, po kilku miesiącach produkcji i usprawnień dzięki obfitej wymianie informacji np w Head-Fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store WAW @MP3store Skoro takie historie z DHL to tym bardziej przydałoby się jakieś info, jak się sytuacja ma z iBasso? Można liczyć na normalną dystrybucję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, timecage napisał:

@MP3store WAW @MP3store Skoro takie historie z DHL to tym bardziej przydałoby się jakieś info, jak się sytuacja ma z iBasso? Można liczyć na normalną dystrybucję?

 

korespondowałem z iBasso w sprawie lipy z DHL i odpowiadali szybko

 

ale gdy zapytałem co jest z polską dystrybucją, bo ludzie czekają na nowe produkty, nie ma nawet DX200... to nie dostałem odpowiedzi

 

hmm... mam nadzieję, że jednak nie jest tak, że jak nie wiadomo o co chodzi, to poszło o pieniądze...

 

w innych krajach jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

 

korespondowałem z iBasso w sprawie lipy z DHL i odpowiadali szybko

 

ale gdy zapytałem co jest z polską dystrybucją, bo ludzie czekają na nowe produkty, nie ma nawet DX200... to nie dostałem odpowiedzi

 

hmm... mam nadzieję, że jednak nie jest tak, że jak nie wiadomo o co chodzi, to poszło o pieniądze...

 

w innych krajach jest ok...

Pytałem o to samo kilka dni temu i na chwilę obecną wiem tylko, że iBasso raczej chce, żeby załatwiać wszystko przez nich.

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robertos Z tego co widzę na filmie, to jest to w dużej mierze kwestia interfejsu dotykowego. Ekran działa szczególnie słabo gdy DAP leży, ale w dłoni jest już ok. Stąd na filmiku ekran nie wyczuł np. gestów na boki. Zazwyczaj dotyk w DAP-ach z Androidem jest wyraźnie słabszy od tych ze smartfonów, wiec trzeba dostosować swoje oczekiwania.

 

Odnośnie tego laga z przycisku play/pauza oraz opóźnień pokrętła głośności. U mnie nic takiego nie występuje, zarówno na plikach 16 bit, jak i 24 bit jest ok. Pokrętło głośności ma pewne opóźnienie jak się okręci je kilkukrotnie bardzo szybko, ale i tak sprawnie nadrabia. Nie ma braku reakcji jak na nagraniu. Nie mam aktualnie czasu oglądać całości tego nagrania, nie wiem czy recenzent próbował przywrócić ustawienia fabryczne DX150, bo coś tam jest ewidentnie nie tak.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibasso od ręki takie egzemplarze wymienia. Nie wiem czego to jest przypadłość, ale wiem, że nie robią z tym problemu żadnego i wysyłają nową sztukę od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX150 doczekał się już update'u softu

 

ponoć lagi były i to tylko u niewielu

 

PS. Dorian... jutro trzeci dzień odsyła ekspresowo paczkę... trzymajcie kciuki za Doriana, może da radę przed dniem dziecka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie mam już wątpliwości co do tego, że podjąłem doskonałą decyzję decydując się na niego :DPo weekendzie będę się już mógł wypowiedzieć coś więcej, a póki co dylemat... Czy brać do niego NightOwle, czy Th610 ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności