Skocz do zawartości
  • 0

Niedrogie słuchawki nauszne bez przesadzonego basu


stanley0

Pytanie

Witam,

 

Spędziłem sporo czasu szukając nowych słuchawek dla siebie, czytałem recenzje i ostatecznie czuje się troche zagubiony. Chciałbym kupić słuchawki, koniecznie nauszne, do telefonu, gabarytowo nie za duże, nie wokółuszne (obawiam się ze do telefonu nie za bardzo się nadadzą) i nie dokanałowe (na prawde nie lubię, próbowałem kilka razy i po prostu nie mogę). Problem w tym, że nie chciałbym "Super eXXtra Bass", a niestety z takimi napisami jest większość sprzętu na półkach marketów... Poszukuję czegoś przyzwoitego, słuchu rewelacyjnego nie mam, więc i oczekawania nie sa wielkie - byle nie dudniło to niemiłosiernie, zagłuszając wszystkie inne dźwieki. Kiedyś miałem AKG K414p i byłem bardzo zadowolony-używałem aż się rozleciały kompletnie. Miałem też Brainwavz Delta-dźwięk był dla mnie idealny, niestety konstrukcja nie.  Największy problem mam z tym, że to co jest polecane w recenzjach to modele sprzed 5-10 lat, a gdy szukam czegoś z dostepnych teraz rzeczy, to opinie są w większości słabe. Budżet około 150 zł. Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
7 godzin temu, stanley0 napisał:

Witam,

 

Spędziłem sporo czasu szukając nowych słuchawek dla siebie, czytałem recenzje i ostatecznie czuje się troche zagubiony. Chciałbym kupić słuchawki, koniecznie nauszne, do telefonu, gabarytowo nie za duże, nie wokółuszne (obawiam się ze do telefonu nie za bardzo się nadadzą) i nie dokanałowe (na prawde nie lubię, próbowałem kilka razy i po prostu nie mogę). Problem w tym, że nie chciałbym "Super eXXtra Bass", a niestety z takimi napisami jest większość sprzętu na półkach marketów... Poszukuję czegoś przyzwoitego, słuchu rewelacyjnego nie mam, więc i oczekawania nie sa wielkie - byle nie dudniło to niemiłosiernie, zagłuszając wszystkie inne dźwieki. Kiedyś miałem AKG K414p i byłem bardzo zadowolony-używałem aż się rozleciały kompletnie. Miałem też Brainwavz Delta-dźwięk był dla mnie idealny, niestety konstrukcja nie.  Największy problem mam z tym, że to co jest polecane w recenzjach to modele sprzed 5-10 lat, a gdy szukam czegoś z dostepnych teraz rzeczy, to opinie są w większości słabe. Budżet około 150 zł. Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.

 

a może warto kupić drugi egzemplarz AKG... Ja zaczniesz bawić się w szukanie to wpadniesz w pęta forum na długie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już wpadłem na to dawno temu :D, sęk w tym że już ich nie ma w produkcji, a z dostępnych teraz jest seria Y. Najniższe Y40, nie dość że droższe, to jeszcze maja słabe opinie. Nie ma czegoś podobnego z innej firmy? Już zacząłem się bawić w szukanie, ale jak znajdę coś co mi leży to potrzymam przez lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm, i nigdzie przenigdzie nie mają jakiś leżaków magazynowych? Bo tak samo grających nie znajdziesz innych ale generalnie sporo słabizny na rynku i łatwo ulec marketingowym dyrdymałom i modom.

Ja to tak sobie myślę że jak nie lubisz dudnienia to może TS671, tylko one spore, ale łatwe do napędzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chcesz z bardzo dobrym dźwiękiem słuchawki nauszne to polecam Musical Fidelity MF 100 z Amazon.de 44,49 euro plus 4%Vat różnica. Warto dołożyć bo grają bardzo zacnie. Mam je od przeszło roku i zawsze do nich wracam z przyjemnością (a mam parę innych słuchawek) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Grają, lecz jak dostaną więcej mocy to jeszcze lepiej grają :) Ale spokojnie ze smartfona posłuchasz. Jedno ostrzeżenie - jeśli będziesz miał słabe nagrania to na pewno to usłyszysz 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie wokółuszne są jak najbardziej ok, tylko mam duże obawy, czy ze względu na to że są dużo większe od nausznych czy dokanałowych, telefon będzię miał wystarczająco mocy, żeby to napędzić.

Zacząłem też szukać tych TS671, ale widzę, że to już ciężko dostępny model. Mam trochę opory przed kupnem leżaków z niepewnych źródeł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności