Skocz do zawartości

iPod Classic 5.5G Wymiana baterii


qbasmok

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Ostatnio wylicytowałem na allegro ipoda classica 5.5G model MA444FB. Sumarycznie 50funtów z wysyłką, z całkiem znośnymi śladami użytkowania. Zawsze marzyłem, żeby mieć jednego w posiadaniu. I wszystko super, ale bateria trzyma niespełna 2h przy słuchaniu o czym sprzedający nie raczył poinformować, choć wspomniał, że nie jest używany od dłuższego czasu i przeleżał w szafie i nie jest pewny co do jego żywotności na baterii. Moje pytanie, chciałbym kupić baterię na ebay.uk i po prostu ją wymienić - z tego co widziałem banalna sprawa. Kwestia tylko taka, że na każdej aukcji z bateriami do iPoda 5G 30GB nie ma wspomnianego mojego modelu (patrz wyżej). Np. https://www.ebay.co.uk/itm/BATTERY-FOR-APPLE-iPod-Classic-6th-GEN-MB029-80GB-iPod-G5-30GB-A1036/362248018575?_trkparms=pageci%3Ac19ef301-2967-11e8-9f65-74dbd180081f|parentrq%3A30e347511620ab6bcfb709c8fffc3b59|iid%3A1&_trksid=p2481888.c100675.m4236 , są tutaj wypisane chyba wszystkie modele oprócz mojego. Czy jednak brać, bo w kwestii baterii to samo i jak najbardziej będzie śmigać? 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

Edytowane przez qbasmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak.. Ten ipod jest o tyle fajny że możesz kupić większe i mniejsze baterie, w zależności od tego jakie pojemności i wymiary (urządzenia) preferujesz.

 

Są i takie oferujące 40-60 odtwarzania, ale ipod robi się 2 x grubszy (No i trzeba kupić większe plecki). 

Co byś nie wziął powinno pasować, porównaj tylko wymiary kupowanej baterii do twojej.

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego iPoda 30GB (cienkiego) będę zamawiał taką:

https://pl.aliexpress.com/item/SanErqi-30GB-Replacement-Battery-For-iPod-5-5th-Gen-Video-616-0229-580mAh-Battery/32819342300.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.84bbkC

 

Polecona mi została przez zaufaną osobę, która tych baterii wymieniła całkiem sporo, nie mówiąc o innych modyfikacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności