Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne słuchawki bezprzewodowe


jahumen

Pytanie

Cześć.

 

Obecnie korzystam ze słuchawek HyperX Cloud i są dosyć wygodne, mają przyzwoitą jakość dźwięku, ogólnie można powiedzieć, że spełniają moje wymagania, ale przeszkadza mi w nich jedna rzecz, kabel. O ile jeszcze przy samym komputerze nie powoduje to większych problemów, to już idąc po ulicy nie jest to zbyt wygodne. Dodatkowo są to słuchawki typowo "gamingowe", więc bardziej nadają się do mojej piwnicy, niż wyjścia z domu.

Przechodząc do konkretów, poszukuję czegoś o podobnej jakości dźwięku co te wyżej (mam raczej słabo rozwinięty słuch jeśli chodzi o muzykę i taka jakość spokojnie mi wystarcza), zależy mi na tym, żeby były bezprzewodowe, bardzo dobrze wykonane (testowałem w sklepach jakieś tańsze JBL'e, ale jakość plastików mnie odrzuciła) i przede wszystkim wygodne. Powinny być raczej wokółuszne/nauszne i zamknięte. Zależy mi też na tym, żeby dobrze izolowały dźwięk (osoby na zewnątrz nie powinny nic słyszeć, a otoczenie powinno być dla mnie mocno przyciszone). Obowiązkowa jest również komunikacja BT czy coś tego typu, nie wyobrażam sobie podpinania nadajnika do telefonu i chodzenia z tym po ulicy (nie mam tak dużej kieszeni). Czas pracy na baterii powinien wynosić przynajmniej 10 godzin. Jeśli chodzi o zastosowania, to w większości będą właśnie używane przy komputerze (który obsługuje BT) i podpinane do telefonu.

Budżet na słuchawki to do 600 zł.

 

Zaznaczam też, że nie znam się szczególnie na tym temacie, więc jeśli moje wymagania w stosunku do budżetu brzmią śmiesznie, to prosiłbym o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie nic lepszego w cenie Focal listen wirelees wydaje mi się że nie znajdziesz. 

Więc lepiej troszkę dopłacić i cieszyć się muzyką ☺

Spełniają wszystkie twoje wymagania. 

Bardzo dobra izolacja, tak 18h wytrzymałości, no i świetny dźwięk. 

Po wygrzaniu staje się jeszcze lepszy☺

Edytowane przez WujekStefan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są jeszcze z Amazon Definitive Technology Symphony 1 za ok 170 $. Bardzo dobre słuchawki i bez redukcji działają 18 godzin. Same dość dobrze tłumią hałas no i klasa dwie wyżej od Focali dźwiękowo i użytkowo 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli by faktycznie miał je kupić na amazonie to dobra cena za nie sam by je kupił za tyle zamiast Focali ?

Ale w polskiej dystrybucji niestety cena jest o wiele, wiele za wysoka...

No i druga sprawa czy ta klasa czy dwie wyżej jest aż tak zauważalna by bawić sie w takie zakupy. 

 

 

Edytowane przez WujekStefan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, Jaro54 napisał:

Są jeszcze z Amazon Definitive Technology Symphony 1 za ok 170 $. Bardzo dobre słuchawki i bez redukcji działają 18 godzin. Same dość dobrze tłumią hałas no i klasa dwie wyżej od Focali dźwiękowo i użytkowo 

B.dobra propozycja podana przez Jaro. W tej cenie warto.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Jaro54 napisał:

Są jeszcze z Amazon Definitive Technology Symphony 1 za ok 170 $

 

Myślę, że z zakupów z amazona raczej bym zrezygnował, preferowałbym coś w sprawdzonym sklepie w Polsce. Poza tym wpisałem nazwę słuchawek + amazon i pierwszym wynikiem były w cenie 400$, mógłbyś podesłać link do tych znacznie tańszych?

 

21 godzin temu, Starh napisał:

Crusher wireless, Sony mdr 950

 

Z tego co wyczytałem, obie pary słuchawek nastawione są głównie na bas. Nie wiem czy będzie to znacząco zmieniało dźwięk, ale osobiście wolałbym coś bardziej wyważonego, nadającego się także do słuchania innych typów muzyki (jeśli w tym przypadku tak jest, to mnie popraw).

 

21 godzin temu, Starh napisał:

Gdybys mógł dopłacić 150zl to wtedy poleciłbym focal listen wireless.

 

20 godzin temu, WujekStefan napisał:

Więc lepiej troszkę dopłacić i cieszyć się muzyką

 

Mimo wszystko powyżej tych 600 złotych nie chciałbym wchodzić, to już dość dużo jak na "akcesoria", a jak wspominałem w pierwszym poście nie jestem audiofilem i obawiam się, że nie byłbym w stanie dostrzec znaczącej różnicy między takimi modelami.

Po prostu interesuje mnie porządna, dobrze wykonana i wygodna konstrukcja, która ma dość dobry dźwięk.

 

Oczywiście dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, jahumen napisał:

 

Myślę, że z zakupów z amazona raczej bym zrezygnował, preferowałbym coś w sprawdzonym sklepie w Polsce. Poza tym wpisałem nazwę słuchawek + amazon i pierwszym wynikiem były w cenie 400$, mógłbyś podesłać link do tych znacznie tańszych?

 

 

Z tego co wyczytałem, obie pary słuchawek nastawione są głównie na bas. Nie wiem czy będzie to znacząco zmieniało dźwięk, ale osobiście wolałbym coś bardziej wyważonego, nadającego się także do słuchania innych typów muzyki (jeśli w tym przypadku tak jest, to mnie popraw).

 

 

 

Oczywiście dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ;)

Sony 950n1 w aplikacji możesz kontrolować ilość basu, a nawet obniżyć go do poziomu "minimum" (Z tego co widzę na ceneo to są do wyrwania już za 600zł).

W Skullcandy jest slider, którym kontrolujesz bass + możesz go zawsze zmniejszyć przez EQ.

 

Akurat w cenie 600 złotych trudno coś znaleźć z naturalnym dźwiękiem.

Hmm chyba, że dopłacisz te max jeszcze 50zł do sennków 4.50bt - ciepłe, lekko basowe granie, ale przy tym równe na każdym paśmie.

http://www.hifichoice.pl/sennheiser-hd-4.50btnc-test,151,24

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, jahumen napisał:

 

Myślę, że z zakupów z amazona raczej bym zrezygnował, preferowałbym coś w sprawdzonym sklepie w Polsce. Poza tym wpisałem nazwę słuchawek + amazon i pierwszym wynikiem były w cenie 400$, mógłbyś podesłać link do tych znacznie tańszych?

Proszę bardzo 

Amazon.de

Amazon.com

Do wyboru do koloru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności