Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe | do 500zł | wokółuszne, nauszne | Trance |


kevcio60

Pytanie

Witam, po raz kolejny zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze odpowiednich słuchawek dla mnie :) Poprzednio byłem mega zadowolony.

 

Poszukuje słuchawek bezprzewodowych bluetooth, najlepiej z kablem wypinanym, do gatunku muzyki jakim jest trance. Lubie trochę więcej basu, ale bez przesady, ale żeby inne gatunki muzyki też dało się słuchać jakoś przyzwoicie(szału być nie musi). Ogólnie najwięcej słucham muzyki elektronicznej. Słuchawki będę wykorzystywał głównie do podróży samochodem, spacery pieszo, rowerem, może czasem na siłownię. Mam tylko dylemat czy brać nauszne czy wokółuszne, teraz mam nausze i strasznie mnie cisną w głowę, lecz bardziej skłaniam się ku wokółusznych(zamkniętych, wygłuszających).

 

Słuchawki które dotychczas udało mi się wyłapać na forum to(też trochę wybierałem się wyglądem, taki styl bardziej mi pasuje):
JBL E55BT
SONY MDR-XB650BT
Bluedio T4s
Philips SHB8850NC
ATH-AR3BT

MEE Audio Matrix3

MEE Audio Wave AF36

 

Czekam też na wasze propozycje.

Na dniach będę w Bydgoszczy, czy zna ktoś sklepy w których można się dopasować do niektórych z nich, lub odsłuchać ich brzmienia? Jeśli tak to proszę o nazwę sklepu :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
17 minut temu, Starh napisał:

Może Skullcandy crusher wireless - Evil je recenzował na af.

 

Wydają się być ciekawą opcją, wyglądają ciekawie, opinie też mają fajne, regulacja bassów, i recenzja na AF. Tylko kupno w jakimś bardziej renomowanym sklepie to koszt 650zł(chyba że źle szukam)... jeżeli byłaby taka potrzeba, i jest będzie duża różnica pomiędzy wymienionymi wyżej i tymi co podacie to jeszcze mogę się zastanowić i może skusić. Duże znaczenie ma tutaj ten system aptX? Bo tutaj go brak.

 

Czekam na dalsze opinie i propozycje.

Edytowane przez kevcio60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, kevcio60 napisał:

 

Wydają się być ciekawą opcją, wyglądają ciekawie, opinie też mają fajne, regulacja bassów, i recenzja na AF. Tylko kupno w jakimś bardziej renomowanym sklepie to koszt 650zł(chyba że źle szukam)... jeżeli byłaby taka potrzeba, i jest będzie duża różnica pomiędzy wymienionymi wyżej i tymi co podacie to jeszcze mogę się zastanowić i może skusić. Duże znaczenie ma tutaj ten system aptX? Bo tutaj go brak.

 

Czekam na dalsze opinie i propozycje.

Na alledrogo możesz kupić za 580 - dostaniesz paragon potrzebny (odpukać) do roszczeń gwarancyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź T4s na Al.to za 199 pln są. A potem będziesz miał czas na dobieranie. Wyższa półka za rozsądne pieniądze to Definitive Technology Symphony 1 z amazonu za ok 160-170$.u nas bez promocji 1600-1800 pln. W promocji były po 1300.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze wolał bym dozbierać do tych Focali, bo naprawdę warto. 

Definitive Technology Symphony 1 wydaje mi się że czas pracy przez BT jest trochę za mały no i ta cena jeszcze większą niż zakładany budżet. 

Lepiej kup raz a dobrze☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
47 minut temu, WujekStefan napisał:

Szczerze wolał bym dozbierać do tych Focali, bo naprawdę warto. 

Definitive Technology Symphony 1 wydaje mi się że czas pracy przez BT jest trochę za mały no i ta cena jeszcze większą niż zakładany budżet. 

Lepiej kup raz a dobrze☺

18 godzin to mało? Nie trzeba włączać ANC bo same dość dobrze tłumią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Jaro54 napisał:

18 godzin to mało? Nie trzeba włączać ANC bo same dość dobrze tłumią 

To po to kupuje się słuchawki z Anc żeby go nie używać? 

To równie dobrze nie musisz używać BT i problem z głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności