Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki do 5k


Mawet

Pytanie

Cześć

Ostatnio jak byłem u kolegi pokazał mi swoje słuchawki LCD 3 i powiem, że spodobało mi się to brzmienie.

Od tego czasu tak myślałem i postanowiłem, aby kupić sobie słuchawki.

Kolega pomógł mi też zrozumieć opisywanie brzmienia, dodatkowo poczytałem w internecie i opierając się o odsłuch LCD 3 muszę stwierdzić, że podoba mi się średnicowe brzmienie z dobrym basem( taki jak u LCD 3 mi się podobał, jedynie może lekko za dużo basu, jednak poza tym jest super)

Jestem świadomy, że do tego muszę dokupic wzmacniacz jak i przetwornik C/A.

Budżet na słuchawki 5k

Budżet na AMP I DAC 6k-10k

 

Liczyłbym na waszą pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 6.03.2018 o 09:14, Adamesq napisał:

Niestety u Audeze to norma, u nich quality check nie istnieje, do tego bodajze od 2016 roku dopiero wstawiaja mniej awaryjne przetworniki, bo egzemplarze wydane przed tym okresem byly dosc awaryjne.

Czy to tyczy się tylko LCD-2F czy LCD-3F też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po 2016 też są awaryjne. Mi padły nowe przetworniki. Można sporo poczytać na ten temat na forum HF. Jest nawet sonda ile razy serwisowałeś swoje LCD-3 :)

Dnia 8.03.2018 o 19:42, Mawet napisał:

Czy to tyczy się tylko LCD-2F czy LCD-3F też?

 

Tyczy się większości słuchawek z tej linii. Nie wiem jak X ale XC też lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na razie sprawdzę faktycznie te Ether Flow w mp3 store w Łodzi. Myślę, że dobiorą mi jakiś wzmacniacz i przetwornik, choć nie wiem jaki. Z czym z oferty mp3store polecacie posłuchać oba MrSpeakers?

 

A gdybyście mieli w skrócie porównać obie wersje Ether i Ether Flow, to czym głównie się różnią?

 

Docelowo to powiem szczerze, bardzo zaciekawił mnie Burson CV2+? Chyba, że w tych pieniądzach jest jeszcze coś innego, godnego uwagi.


Jeśli faktycznie MrSpeakers mi się spodobają, to je rozważę zamiast Audeze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Chcheckitout napisał:

Po 2016 też są awaryjne. Mi padły nowe przetworniki. Można sporo poczytać na ten temat na forum HF. Jest nawet sonda ile razy serwisowałeś swoje LCD-3 :)

 

Tyczy się większości słuchawek z tej linii. Nie wiem jak X ale XC też lecą.

Fajne słuchawki ale taka awaryjność w takiej cenie to istny żart, nie widział bym ich u siebie do momentu aż tego nie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@retter No w sumie masz trochę racji. Awaryjność to jednak nie jest sprawa, którą można wynagrodzić czymś innym.

Jednakże szkoda, bo byłem nastawiony na nie, lecz jeśli ten problem jest aż w tak dużej skali, to nie wiem czy nie pomyśleć o czymś innym.

Miejmy nadzieję, iż MrSpeakers mi przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności