Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 400zł


marcin21

Pytanie

Witam forumowiczów,

szukam słuchawek w przedziale cenowym do 300-400zł. Do tej pory miałem Synchros e10, ale padł kabel. Chciałbym przerzucić się na coś nieco lepszego.

Chciałbym, żeby izolowały od hałasu silnika, muszą też być wygodne, bo dużo i długo podróżuję. Myślałem o słuchawkach nausznych, ale jestem otwarty na inne pomysły. Ważne aby były z dobrej jakości brzmieniem jak na swoją cenę.

Słucham rapu, a źródłem najczęściej będzie huawei mate 10 lite, rzadziej laptop.

Ostatnio miałem okazję przetestować Beatsy solo 2 i brzmienie bardzo mi odpowiadało, więc może coś zbliżonego, w tym kierunku. Nie zależy mi na mikrofonie. 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na (p)odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, marcin21 napisał:

Witam forumowiczów,

szukam słuchawek w przedziale cenowym do 300-400zł. Do tej pory miałem Synchros e10, ale padł kabel. Chciałbym przerzucić się na coś nieco lepszego.

Chciałbym, żeby izolowały od hałasu silnika, muszą też być wygodne, bo dużo i długo podróżuję. Myślałem o słuchawkach nausznych, ale jestem otwarty na inne pomysły. Ważne aby były z dobrej jakości brzmieniem jak na swoją cenę.

Słucham rapu, a źródłem najczęściej będzie huawei mate 10 lite, rzadziej laptop.

Ostatnio miałem okazję przetestować Beatsy solo 2 i brzmienie bardzo mi odpowiadało, więc może coś zbliżonego, w tym kierunku. Nie zależy mi na mikrofonie. 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na (p)odpowiedzi.

Beatsy to "słodkie marketingowe pierdzenie opakowane w ładne pudełko", te słuchawki nie są warte swej ceny zdecydowanie. Brzmienie zestrojone tak aby dla zwykłego laika i kogoś nie obeznanego w temacie brzmiały efektywnie - sztuczne i krzykliwe wysokie tony sprawiające wrażenie, że dźwięk jest super czyściutki i dobry oraz niskie tony zestrojone jedynie pod ich uderzenie, brak tam zejścia i naprawdę fajnego, przyjemnego basu... Słuchałem jakiegoś modelu za 1000zł i szczerze powiedziawszy to Rockmastery za 200zł grają wiele lepiej. Podsumowując - w budżecie przez Ciebie podanym (i w każdym w sumie innym) można kupić słuchawki za cene beatsów ale grające o wiele lepiej :) Za 600zł są nowe Audio-Technica ATH M50x, miałem i zgodnie z tym co podaje wiele recenzji - bardzo fajnie grają w rapie. Wygoda to kwestia często mocno indywidualna, ale to są słuchawki dość duże i wokółuszne oraz mają mięciutkie pady (nauszniki), nie powinny Cię gnieść ;) Z telefonu zagrają bez problemu, mają fajny system składanie co ułatwia spakowanie ich gdziekolwiek do podróży oraz dość dobrą izolację od dźwięków z otoczenia.

 

Tak jeszcze dodam - wiem, że cena ponad podany budżet, ale jeśli nie brzydzisz się ani nie masz uprzedzenia do sprzętu używanego to można je do 400zł spokojnie urwać używane w fajnym stanie.

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może Musical Fidelity MF 100. Ok połowy z tych 400 ci, ostanie jak zamówisz na Amazon.de. 44,49 euro plus 4% Vat różnicy pomiędzy niemieckim a polskim vat-em. Może być problem z izolacją od otoczenia ale dźwiękowo bardzo dobrze. 

Jeśli izolacja jest ważna to Bosshifi B8 za ok 60 dolarów. Trochę słabszy dźwięk jeśli o przestrzeń chodzi ale grają bardzo fajnie i są bardzo wygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstar pro82, masz regulowany bass port wiec będziesz mógł doładować basu do oporu bo po jbl-ach wszędzie będzie ci go brakowało, poza tym bardzo wygodne i dobrze izolują i mogą być zarówno domowe jak i mobilne, cena bardzo uczciwa, to chyba jedne z najlepszych do 350zł a nawet w większym budżecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstar 82Pro są dużo słabsze od Bosshifi B8. Chyba że bas zalewajacy wszystko jest twoim celem. No i wykonanie lepsze w B8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności