Skocz do zawartości

Dac/Amp dla Beyerdynamic DT990 250ohm


SilentSan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jaki amp/dac polecicie mi do słuchawek Beyerdynamic DT990 wersja 250ohm? 

Aktualnie posiadam SMSL M2, ale z jakiegoś powodu na MOIM laptopie lekko szumi (kiedy nic nie gra), zatem chciałbym go zamienić na coś w 100% bezproblemowego i może zasilanego z sieci?  Mile widziane, ale nie wymagane, aby urządzenie nie było za duże, mam dość mało miejsca na biurku. Wymagania to maksymalna cena rzędu 500-550zł, wszelkie używki wchodzą w grę. Słuchawki będą służyć w 80% do gier, 20% do muzyki, zatem zależy mi na dużej scenie.

Opcje polecane przez użytkowników tego forum:

Geek Out 450

Geek Out 720 (nie znam róznicy między 450 a 720? Który lepiej by się sprawdził?)

https://muzostajnia.wordpress.com/2016/12/19/lampa-na-biurko-xduoo-ta-01/

ZenEK (O owyc również nie mam pojęcia)

Do tego moi kandydaci: 

SoundBlaster E5 http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-karty-dzwiekowej-creative-sound-blaster-e5/

SoundBlasterX G5 http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-karty-dzwiekowej-creative-sound-blaster-g5/

 

Żadnego z powyższych nie testowałem nigdzie. 

Koniecznym jest combo dac/amp przez wzgląd na moją słabą kartę dźwiękową w laptopie. 

Czekam na wszystkie odpowiedzi!

Edytowane przez SilentSan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GO@450 może dać ciekawszy koloryt niż @720, ale nie napędzi tak dobrze tych beyerów, ten drugi już sobie w pełni poradzi i ma większą scenę (trochę mniej 3D, ale tego efektu też nie brakuje), spróbuj zapolować na GO@1000 nie wiem czym się charakteryzuje, ale na pewno będzie miał więcej mocy :P

Sprzętu nie trzeba tego polecać, taka grajmaszyna. Na pewno nie jest to szczyt, ale w tych pieniądzach (i nie tylko!) cieszy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie odpuszczę GO450 i spróbuję dostać jeden z wyższych modeli, jeżeli nic innego nie będzie lepsze niż owe maleństwa. 
Orientujesz się może, czy GO720/1000 będą lepsze niż te karty od Creative przeznaczone specjalnie do grania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam i ciężko mi cokolwiek przewidywać. Wróżbita Maciej nie jestem :P Sam geeka bym trzymał nadal ale już za dużo sprzętu było. O ile nie wiem jak gra Creative to w GO siedzi wzmacniacz pracujący w klasie A jest to jakiś argument. Za creativem wydaje mi się przemawia funkcjonalność. GO się grzej i chyba trzeba go odłączać jak się odchodzi od kompa bo podobno dalej ciągnie prąd (choć nie wiem czy się nie mylę, a już nie pamiętam jak to było u mnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności