Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Głośnik bluetooth do laptopa za 100 zł... JBL GO?


matten

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Szukam głośnika bezprzewodowego w cenie do 100 zł. Głośnik będzie współpracował z laptopem, na którym oglądam filmy. Nie będę słuchał na nim muzyki, więc dźwięk nie musi być wybitny, zależy mi jednak na tym, aby zagrał trochę głośniej, niż laptopowe pierdziawki i miał ciut więcej basu. Ze względu na niewielki budżet skłaniam się ku używkom.

Zastanawiam się nad:

  • Creative Airwave
  • Creative Muvo 2c
  • HP S9500
  • JBL GO
  • Pioneer XW-BTSP1
  • Sony SRS-XB10
  • Xiaomi Bluetooth 4.0 Box Speaker
  • Xiaomi Square Box Bluetooth Speaker
  • Zoee Tree S1

 

Osobiście skłaniam się ku JBL GO, który wydaje się być bardzo popularnym wyborem. Dużo dobrego słyszałem też o głośnikach marki Xiaomi, ale wychodzą trochę ponad budżet... a wy co polecacie?

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

 

EDIT:

Jakby to kogoś interesowało to zdecydowałem się na Zoee S1 ze względu na niską cenę i dobre oceny w zagranicznych testach.

Edytowane przez matten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arturos1967 napisał:

Dziękuję, widziałem ten test i wiem, że JBL Go został oceniony tam tak sobie. Szkoda, że ten drugi teścik 27 głośników BT zamieszczony na forum się nie otwiera :(

 

5 godzin temu, ten napisał:

Może jeszcze dorzuć do listy Creative Nuno Micro:

http://wujek-gadzet.pl/creative-nuno-micro-recenzja-glosnika/

 

Dziękuję za kolejną propozycję. Myślałem, że w takim budżecie będzie ciężko coś kupić, a okazało się, że wybór jest całkiem spory ;)

 

Na ten moment zastanawiam się nad: AudioVox Twiek 6, Creative Muvo 1c, Creative Muvo 2c, Creative Nuno, JBL GO, Xiaomi Mi Bluetooth Speaker (6W), ZoeeTree S1.

Warto dopłacać do Xiaomi czy wszystkie z tych głośników zagrają podobnie? Miał ktoś do czynienia z AudioVox Twiek 6 i ZoeeTree S1, bo szczerze powiedziawszy nigdy nie słyszałem o tych markach, ale w testach zebrały całkiem wysokie noty?

 

PS. Jeśli chodzi o wygląd to najbardziej podoba mi się Creative Nuno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności