Skocz do zawartości
  • 0

Wytrzymałe słuchawki dokanałowe do 150 zł


Berciu

Pytanie

Cześć,

Na wstępie mówię, że nie jestem jakimś znawcą słuchawkowym.

Dotychczas używałem Brainwavz M1 - lubiłem je, ale niestety uległy zepsuciu :P. Szukam więc coś coś co gra przynajmniej równie dobrze jak moje byłe M1, ale zależałoby mi także na wytrzymałości, żeby długo posłużyły :).

Budżet do 150 zł.

Czekam na propozycję :D

Edytowane przez Berciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A co, zgasł przetwornik, czy zaczęły przerywać?
Ogólnie jest pewien wybór chińskich słuchawek, na których trwałość nikt nie narzeka. Oczywiście nie mają prawdziwej gwarancji, ale mają odpinane kable.

Jakbym miał ryzykować coś nowego to może Yersen Fen-2000 za 80zł. Nikt ich raczej jeszcze nie miał, ale mają w zestawie dwa wymienne kable, etui; obudowa jest metalowa i wykończenie precyzyjne. Odpinane kable są dzisiaj tanie i dobre. O ile nie padnie przetwornik, to raczej tędy droga. Gdy naprawiałem słuchawki, to Brainwavz u mnie bywały. Nie najlepiej u nich pod względem trwałości.

 

Druga opcja to może być KZ ZS6. Obudowa jest skręcana, więc się nie rozklei jak niektóre plastikowe. Są droższe, ok 110zł. W zestawie jest jeden kabel, ale zamienniki też są tanie.

Edytowane przez rhalf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@rhalf

Zaczęły przerywać, najprawdopodobniej w dwóch miejscach - jack i przy jednej ze słuchawek . Czasami też miałem problem z tym, że jedna słuchawka grała ciszej, ale tutaj pomagała woda utleniona. 

 

Preferowałbym coś z tych ogólnodostępnych słuchawek. Nawet już zaryzykować ze świadomością, że kiedyś może się coś stać i nie będę mógł po prostu odpiąć i wymienić kabla. Z tego co się orientuję soundmagic e10 z plecionym kablem są z podobnej półki co moje poprzednie M1. - możecie mi coś powiedzieć o tych e10 ? Czy zdarzają się z nimi jakieś problemy? Często pojawiają się w serwisach? Jako odtwarzacza używam telefonu - huawei P10, który jest dość basowy. 

 

Lub na jakie inne jeszcze słuchawki warto zwrócić uwagę. 

 

Edytowane przez Berciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kabel możesz wymienić - są tanie.
E10 też często trafiają zepsute, ale to też świadczy o tym, jakie są popularne. Myślę, że możesz oczekiwać podobnych rezultatów do M1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności