Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Szum w RHA ma750 wireless


Kimes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ostatecznie dokonalem zakupu ma750, wczoraj graly idealnie. Rozladowalem je. Naladowalem dzisiaj rano. Sluchawki zaczely szumiec, szum jest slyszalny tylko gdy sluchawki sa sparowane i gra muzyka. Szum jest jednostajny i niezalezny od glosnosci odtwarzania. Wystepuje przy 0% glosnosci jak i jest delikatnie slyszalny przy 40%, powyzej muzyka go po prostu zaglusza poza wyjatkami gdy track naturalnie sie wycisza. Po wlaczeniu przycisku pauzy szum ustaje po jakis 2-3 sekundach charakterystycznym 'pyk'. Po wlaczeniu przycisku play szum jest slyszalny od razu. Wczoraj jak i testujac sluchawki w sklepie przed zakupem nie doswiadczylem czegos takiego. Sluchawki sprawdzalem na 3 roznych urzadzeniach bluetooth i wszedzie wystepuje ten problem wiec to nie wina odtwarzacza.

Czy tego rodzaju zaklocenia powinny wystepowac w sluchawkach takiej klasy? Czy takie zachowanie moge reklamowac? Nie powiem, szum jest dla mnie irytujacy i jestem niezle wkurzony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimes

Ten szum to rzecz normalna (mam MA650). Sekcja analogowa DACa w tych (i innych podobnej wielkości słuchawek) jest zrobiona z gumki od majtek. Bluetooth z założenia nie nadaje się do przesyłania dźwięku wysokiej jakości, więc takie uchybienie w postaci szumów wiele nie zmienia... Ceną nic nie wskórasz. Jedyne co możesz to olać temat, albo poszukać słuchawek nagłownych BT, które nie szumią (bo są większe, a więc mająwięcej miejsca na elektronikę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Grafii_ said:

Tez rozważałem 750 wireless, ostatecznie kupiłem wersje z kablem bo bałem się podobnych zjawisk.
Jak przez neta kupiłeś to możesz oddać o ile aż tak bardzo Ci to przeszkadza.

Nie mialem mozliwosci kupienia przewodowych sluchawek, android cos zchrzanil i w Oreo zmniejszyl napiecie na wyjsciu audio (prawo EU) przez co dzwiek na kablu jest jakies 30% cichszy niz przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności