Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

RHA ma750 wireless/ma650 wireless


Kimes

Rekomendowane odpowiedzi

Pałąk na szyję moim zdaniem słabo sprawdza się do biegania, a oba modele raczej nie są przeznaczone do sportu.

 

Słuchałem tylko MA650 Wireless - nie podobały mi się. Niby wszystko ok, ale góra słabej jakości - wyostrzona, sypiąco-szeleszcząca. AptX w tym nie pomagał. Szkoda, bo podobały mi się wizualnie i funkcjonalnie - mają USB typu C, rzadkość w mobilnym audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, maciux said:

Pałąk na szyję moim zdaniem słabo sprawdza się do biegania, a oba modele raczej nie są przeznaczone do sportu.

 

Słuchałem tylko MA650 Wireless - nie podobały mi się. Niby wszystko ok, ale góra słabej jakości - wyostrzona, sypiąco-szeleszcząca. AptX w tym nie pomagał. Szkoda, bo podobały mi się wizualnie i funkcjonalnie - mają USB typu C, rzadkość w mobilnym audio.

Dzieki, w takim razie moze polecisz jakies lepsze sluchawki dokanalowe BT do 550 zł? Niekoniecznie typowo do sportu, bede ich uzywal na co dzien, rowniez w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego brzmienia szukasz i czego słuchasz? RHA MA650 Wireless są raczej neutralno-jasne. Coś w tę stronę czy raczej więcej basu/ciemniej?

 

Nie skreślaj również RHA, to tylko moja opinia - jeśli masz możliwość, to odsłuchaj MA650/MA750, bo może będziesz miał inne zdanie i słuchawki przypadną Ci do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, maciux said:

Jakiego brzmienia szukasz i czego słuchasz? RHA MA650 Wireless są raczej neutralno-jasne. Coś w tę stronę czy raczej więcej basu/ciemniej?

 

Nie skreślaj również RHA, to tylko moja opinia - jeśli masz możliwość, to odsłuchaj MA650/MA750, bo może będziesz miał inne zdanie i słuchawki przypadną Ci do gustu :)

Zalezy mi chyba na jak najbardziej naturalnym brzmieniu. Nie lubie przesadnie podpitego basu. Zazwyczaj slucham rapsow, house, rocka, elektronicznej ewentualnie jakis chill.
Audiofilem nie jestem dlatego pytam bardziej doswiadczonych. Testowalem w sklepie ma650 jak i ma750 i moim zdaniem ma750 ma sporo mocniejszy bas (dla mnie wystarczajacy, w niektorych utworach wydawalo mi sie ze jest go za duzo ), w wielu recenzjach czytalem ze tego basu jednak brakuje czego kompletnie nie rozumiem:). Ogólnie lepiej slychac w nich wszystkie szczegoly. Natomiast sa one troche ciezsze i nie do konca jestem przekonany konstrukcji OTE. Moimi poprzednimi sluchawkami które polegly byly Brainwavz M1 (na prawde przypadly mi do gustu) i wydaje mi sie ze RHA pomimo tego ze nie maja kabla brzmia jednak troche lepiej.

Musze kupic tez sluchawki bluetooth z tego powodu iz ostatni update Oreo w OnePlus 5t zmniejszyl napiecie na wyjsciu sluchawkowym przez co dzwiek jest o jakies 20% cichszy (na bt to nie wystepuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności