Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Stoję przed wyborem czy warto kupować któryś z tych lub inny odtwarzacz w podobnej cenie. 

Obecnie posiadam słuchawki Focal listen wirelees i chciał bym pozostać przy przesyłaniu przez BT podczas wyjścia poza dom i na tym zależy mi najbardziej. Jak najlepsza jakość przez BT.  A od czasu do czas w domu mieć możliwość podłączenia kabla  i rozkoszowania się muzyką. 

Obecnie za odtwarzacz służy mój telefon s7 edge. Na jego jakość dźwięku nie narzekam ale chciał bym już czegoś więcej ☺ 

Czy taki zakup ma wogóle sens? 

Muzyka raczej za gatunku elektroniki, jakieś bas bost utwory,  Closterkeller, Geir Jenssen ale nie pogardzie też utworami gdzie Amy Turk gra na harfie. 

Liczę na pomoc ☺ i obiektywne opinie☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ma być aktualizacja. Ale patrząc jak skopali ja na s8 to raczej z obawą myślę o aktualizacji. 

 

No ten m3s ma bt 4.1 i aptX słuchawki też posiadają ten standard i bt 4.1.  Co do Samsunga s7 nie jestem pewien czy ma to aptX ale bt ma 4.2 .

 

Ale dźwięk jest generowany z układu prawda?  Więc jeżeli zachowamy te standardy aptX a poprawimy jeszcze źródło to czy dźwięk też nie zyska na jakości? 

Bo zakładam że ten m3s napewno ma lepszy układ niż samsung. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyłasz po BT, to standard ma wpływ - im wyższy i nowszy, tym lepsza przepustowość, więc mniejsza kompresja danych względem poprzednika.
Natomiast samo brzmienie zależy od DACa w słuchawkach.
Różnicę między S7 a M3s to po kablu raczej usłyszysz, po BT niekoniecznie. Jakbyś miał słuchawki z BT 4.2 to już prędzej - a skoro oba źródła z 4.1 sobie poradzą, to taką samą porcję danych słuchawki przyjmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważysz tylko na urządzeniu z aptX i bez aptX.. Jeżeli obydwa mają aptX to jeszcze sprawa czy Low latancy czy nie.Bez w czasie oglądania filmów, możesz zauważyć lekkie opóźnienie dźwięku względem obrazu, przy muzyce nie ma to takiego znaczenia, chyba, że oglądasz koncerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S7 posiada aptx, za to Focale już nie. Więc więcej i tak nie wyciśniesz ?. Możesz pomyśleć nad zamianą telefonu/odtwarzacza i słuchawek na sprzęt z kodekiem aptx HD. 

Edytowane przez Gronek_DW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2018 o 11:48, Gronek_DW napisał:

S7 posiada aptx, za to Focale już nie. Więc więcej i tak nie wyciśniesz ?. Możesz pomyśleć nad zamianą telefonu/odtwarzacza i słuchawek na sprzęt z kodekiem aptx HD. 

Niestety kolego musisz dokładniej czytać bo Focale listen wirelees mają aptX ? Więc nie wprowadzaj w błąd. 

https://www.aptx.com/products/focal-listen-wireless-headphones

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gronek_DW napisał:

Kurczę to dopiero nie dawno musiały pojawić się na liście. Jeszcze że trzy miesiące temu ich nie było, a i w salonie denona oglądałem pudełko z każdej strony i info nie znalazłem.

Na pudełku znajduję się napis tylko że na dole☺

20180228_160733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności