Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

MrSpeakers VOCE_przedsp.png

VOCE to elektrostatyczne słuchawki zaprojektowane w celu zapewnienia bezkompromisowej rozdzielczości elektrostatycznej oraz klarowności z potęgą basów, która osiąga poddźwiękową głębię. Niezwykle lekkie i wygodne, z wyjątkowo obszerną sceną dźwiękową i neutralnym brzmieniem. VOCE to nasze absolutnie topowe słuchawki..

VOCE Box_Stand Render_preview.jpeg

VOCE zostały zaprojektowane i skonstruowane w San Diego w Kalifornii. Posiadają następujące innowacyjne funkcje:

• Super-duża, 88mm membrana dla poszerzonej reprodukcji niskich częstotliwości
  • Przetwornik o grubości 2,4 mikrona, zoptymalizowany pod kątem stabilności i rozdzielczości
  • Ultracienkie, metalowe statory zapewniające doskonały dźwięk
  • Metalowy, pamięciowy pałąk Nitinol zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, lekkość i wytrzymałość
  • Odłączany, customowy, posrebrzany kabel miedziany, pozbawiony zakłóceń mikrofonicznych, o okrągłym kształcie, bardzo miękki, o niskiej pojemności
  • Opatentowana, teflonowa wtyczka wzmacniacza z obrabianą CNC obudową wykonaną z aluminium, pozłacane, solidne miedziane piny i aluminiowe złącze słuchawkowe poddane obróbce mechanicznej
  • 580V „Pro-bias” kompatybilny z dowolnymi wzmacniaczami kompatybilnymi ze Stax-pro
  • Włoskie, skórzane nausznice Napa
  • Opatentowany pałąk nagłowny wykonany ze skóry i stali

Aby uniknąć marnowania materiałów, jak również nadać funkcjonalności opakowaniu, nasze atrakcyjne pudełko wysyłkowe to w rzeczywistości stojak i futerał na słuchawki z twardego drewna, który służy jako stylowy i funkcjonalny sposób przechowywania słuchawek VOCE lub innych.

Voce for Magazine-003 small_preview.jpegVoce for Magazine-006 small square_preview.jpeg

Najpierw jak zwykle lista:

1

2

3

Zamawiamy przez link na sklep online, w uwagach podajemy swój nick z forum i hasło do promocji:  "La voce del popolo chiedeva mutuamenti" nie to żart wystarczy samo Promocja Voce - zwrotnie otrzymacie potwierdzenie i konto do wpłaty.

Pamiętajcie jeśli wysyłka do was dochodzi koszt wysyłki zgodnie z cennikiem. 

Link do produktu

W rajd po naszych sklepach ruszy prawdopodobnie sztuka testowa z jakimś setem aby można było Voce odsłuchać przed zakupem. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko zwrócę uwagę że ceny się nie mogę doszukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wherozerknij na pierwszy obrazek w poście po lewej stronie dół

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzmacniacz dedykowany, czy wystarczy coś ok. 3W?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna cena! Gdybym był fanem słuchania w domu na słuchawkach, wpisałbym się na listę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Glue napisał:

Wzmacniacz dedykowany, czy wystarczy coś ok. 3W?

Nie mam pojęcia - nie widziałem tego na oczy. Było pisane że wymagające, wzmacniacze dedykowane stax itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One wymagają sprzętu do elektrostatów z biasem 580V (bodajże) czyli Staxowego "Pro". Więc wszystkie zwykłe wzmacniacze słuchawkowe odpadają.

Mam natomiast pytanie (jako posiadacz SR-007MkI i SR-009) - na AVS rozmawiałem o możliwości wypożyczenia wędrownej sztuki do testów, czy to aktualne?

Sprawa jest o tyle ciekawa że samo Voce na AVSie nie spowodowało u mnie wyskoku z kapci, ale też i napęd miało wybitnie biedny. W każdym razie i 007 i 009 z mojego toru (LST TS + Abrahamsen v 2.0up) biły go na głowę ziewając, więc przed ewentualnym zakupem muszę ich posłuchać z równie dobrym napędem.

I Staxowe energizery (wliczając T8000) się do tej kategorii niestety nie łapią...

Edytowane przez K4syx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To była sztuka demo chyba jedna z pierwszych powstałych i miała całą listę zleceń wysyłki do innych punktów na świecie :) 

Staramy się o kolejną sztukę. Taka która już u nas zostanie. Kiedy dokładnie nie wiem. Mam nadzieję że uda się w marcu. ...i to najlepiej na początku bo zainteresowanie jest duże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłoby fajnie, bo na zachodzie zbiera dobre opinie. Aczkolwiek nie widziałem jeszcze porównania na torze z Woo lepszym albo KGSSV, tylko na stockowym sprzęcie Stax.

Który mimo dobry, nie porusza się w tej samej lidze co LST lub KGSSV przy których elektrostaty śpiewają tak pięknie, że zaciera się różnica pomiędzy 009 i 007.

No nic, będę się dowiadywał w Wawie o listę kolejkową bo ta cena świetna, 2.5x mniej niż 009.

Jakby były w stanie połączyć magię 007 z techniką 009 to będę apostołem nowej wiary.

HE90 to potrafią, ale ja nie potrafię żyć bez nerek.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi