Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

RHA T10 nie mogę dopasować słuchawki w lewym uchu


Przemi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mega problem i już w sumie rozważam sprzedaż RHA ;( 

Za żadne skarby, nie mam pojęcia jak dopasować słuchawkę w lewym uchu. Prawe ucho mega, wkładam i zapominam, może tam leżeć cały dzień, ale lew to jakaś masakra. 

10-15min i mam taki ból jakby ktoś gwoździa wbijał. Te słuchawki trzeba pchać na maksa (that what she said) czy delikatnie osadzić na uchu? Ma ktoś jakiś pomysł? A może po prostu moje ucho nie toleruje tych słuchawek i trzeba się z tym pogodzić? Zawsze miałem problem z tym lewym uchem, no ale żeby aż tak to masakra jakaś, żadna gumka nie pomaga... 

Chociaż nie... te dość duże, są okej bo nie boli ucho, ale wyślizgują się za to z kanału, i po dwóch trzech obrotach głowy już czuję, że izolacja słabnie. Nie mam pomysłu. 

ktoś coś? 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba podobne problemy z hm...budową ucha co i ja. Lewego ucha. Co mogę zaproponować ? W przypadku RHA T10i (podobnych do T20) poponuję biflange małe (trenowałem z T20, całkiem nieźle, choć z lewego potrafią się lekko wysunąć ale nie wypadają), ewentualnie spróbuj pianki dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na złość nie zabrałem z domu pianek, bo te od rha to Ja nie wiem co to jest, styropian bardziej giętki jest ;D mi te duże nawet ładnie grają, ale to na krótką metę, bo zaraz wypadają, małe w ogóle są za małe ;D zero basu, kompletnie nic. walczę już tydzień, teraz to i tak podejrzewam, że ucho samo w sobie jest "zmęczone" i podrażnione, ciągłym upychaniem, poprawianiem i wciskaniem słuchawek. ale np BD Byron jak włożyłem to mega komfort.  ale one jakoś tak nie kopią basem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście jeszcze rozwinęli skrót to byłoby super ;)

 

dobra już sobie poradziłem. Ale zabawa w custom to chyba kwota około ~2tys? 

Edytowane przez Przemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemi napisał:

Jakbyście jeszcze rozwinęli skrót to byłoby super ;)

 

dobra już sobie poradziłem. Ale zabawa w custom to chyba kwota około ~2tys? 

Nie przesadzajmy. Cena podstawowego modelu w Custom Art wynosi obecnie 1200 zł (Fibae 1). Można również pomyśleć o pojawiających się raz po raz używanych customach, chociażby modelu Music One, i wysłaniu ich wraz z odciskami do Custom Art w celu "przerobienia" pod nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, chyba się w końcu udało ;D jak na złość dopiero jak się wyżaliłem i chciałem sprzedać. małe flange nie dawały dobrej izolacji, ale zauważyłem, że jak docisnę za głową kabel nie pod brodą, to słuchawki idealnie leżą w uchu i nie ruszają się co chwilę. wziąłem duże flage i zacisnąłem kabel raz jeszcze za głową i rewelacja. ogarnąłem sobie samochód z słuchawkami w uszach i nic. elegancko leżały. ale np później przy kompie już lekki dyskomfort był, ale bez bólu. Zauważyłem też, że obie słuchawki mega zostawiają odciski po sobie przy wejściu do kanału, czyżbym jednak za mocno je pchał do środka, czy tak powinno być? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności