Skocz do zawartości
  • 0

Denon AH-GC20 vs PXC550


WujekStefan

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 godzin temu, D7D napisał:

Od roku mam PXC550. Czego chciałbyś sie dowiedzieć na ich temat?

Przede wszystkim jak się sprawdzają w muzyce. Jaki jest dźwięk czy bas zakrawa wszystko? Czy można wsłuchać się w szczegóły muzyki? Czy są uniwersalne czy bardziej nadają się do jakiegoś konkretnego rodzaju muzyki? Oczywiście mówimy o muzyce przez BT.

Jak sprawdza się Anc? 

Czy uszy mozno się pocą w nich?

Czy po tym roku uzytkowania uległy juz jakiemuś uszkodzenia? 

No i chciał bym poznać twoją opinię ogólnie o nich ☺

Tyle pytań bo recenzje jedno a prawdziwe życie to drugie. A nie powiem trochę się na nie napalilem ☺ Tyle że mam właśnie kilka wątpliwości z nimi związane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra sam sobie już odpowiedziałem co do słuchawek Denon. I powiem jedno nie warte kasy, Nc bardzo słabe w porównaniu do Sony mdr1000xb . Dźwięk słaby. Wykonanie wporządku. 

Muszę gdzieś jeszcze osluchac te pxc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te Denony są ogólnie słabe a PXC dźwiękowo niewiele lepsze, ANC mają dobre.

 

Nie wiem jak ANC ale dźwiękowo najlepiej wypadały Kefy Space One, z tym, że ja słuchałem wersji na kablu, nie wiem jak wireless. Sprawdź, jak masz okazje.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, Karmazynowy napisał:

Te Denony są ogólnie słabe a PXC dźwiękowo niewiele lepsze, ANC mają dobre.

 

Nie wiem jak ANC ale dźwiękowo najlepiej wypadały Kefy Space One, z tym, że ja słuchałem wersji na kablu, nie wiem jak wireless. Sprawdź, jak masz okazje.

 

A jak byś miał porównać dźwięk z tych Sony mdr 1000xb a te pxc ? Ogólnie byłem pod mega wrażeniem Focal listen zwykłe kablowe, dźwięk był naprawdę dobry z moim s7 . I teraz mam zagwostke czy dać sobie spokój z tymi słuchawkami bt i kupić te focale. Różnica 800zl w sumie. Albo może kupić te soniacze, ale martwię się tymi opiniami że pękają. 

Ale to anc zrobiło mega wrażenie na mnie w tych soniaczach. A w pxc jest podobno jeszcze lepsze?

Dzisiaj miałem wypad odsłuchowy i narazie musi mi starczyc. 

48 minut temu, Karmazynowy napisał:

 

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Karmazynowy napisał:

Nie znam tych Sony.

Focale Listen masz też w wersji wireless.

Też racja, ale jak już słuchałem na kablu to martwię się że przez bt mnie tak nie zauroczą już. Czy się mylę i dźwięk będzie taki sam ?

No i się zastanawiam czy to anc jest mi niezbędne. Duzo jeżdżę busami.

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, WujekStefan napisał:

Tak na szybko patrząc recenzję na whathifi wersja bt ma gorszą ocenę. 

 

Recki na whathifi są G* warte.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

 

Recki na whathifi są G* warte.

No dobrze , przeczesałem sieć i znalazłem jeszcze recenzję obydwuch wersji. Recenzent piszę że jeżeli są jakieś różnice to niewielkie. 

https://www.headfonia.com/review-focal-listen-listen-wireless/

 Czy im też w tej headfoni nie można ufać? ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności