Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne BT do 1000zł


hoppek

Pytanie

Witam, 

Szukam nausznych słuchawek BT do używania z telefonem i komputerem, na długie sesje (będą używane w domu i pracy). Słuchałem JBL E55BT, całkiem przyzwoity sprzęt, ale półotwarta konstrukcja i brak ANC raczej skreśla ten model. Słuchałem także Denonów AH-GC20 i bardzo mi odpowiadają, choć nie jestem do końca przekonany czy to ten właściwy wybór. Jeśli chodzi o dźwięk, to preferowałbym coś uniwersalnego, a po opiniach nt. Denonów wynika, ze one nie są do końca takie uniwersalne. Od słuchawek w tym budżecie oczekuję przede wszystkim obsługi ANC, aptX/AAC oraz co najmniej dziesięciogodzinnego odsłuchu na jednym ładowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To weź z gearbest.com Bluedio T4s wszystko mają co potrzebujesz i kosztują ok 38$

Jeszcze jedna sprawa, jeśli w komputerze nie masz co najmniej BT 4.0 to od razu dokup zewnętrzny moduł BT 4.0 lub lepiej 4.2. Możesz mieć problemy z parowaniem i zasięgiem 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54
Moduł BT kupię, zdaje sobie z tego sprawę, ze bez odpowiedniego modułu mogłyby być problemy. A co do Bluedio, zacząłem własnie czytać recenzję i równie szybko skończyłem na pewnym fragmencie. Z tego fragmentu wynika, ze przy włączonym ANC nie ma dużej różnicy przy odcięciu hałasów i w dodatku jest znaczne pogorszenie jakości dźwięku. Wiadomo, ze przy tej cenie nie można mieć wszystkiego, ale jak już jestem zdecydowany na ANC, to chciałby, zeby działało tak jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej zmiana niż pogorszenie. Mam te słuchawki i dla mnie bez ANC zbyt dużo basu. ANC działa bo idąc ruchliwą ulicą nie słyszę aut tylko muzykę (oczywiście, że oszołoma z przerobionym tlumikiem lub karetkę usłyszysz, ale to mają wszystkie. Jeszcze z amazonu są Definitive Technology Symphony 1 za ok 200$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam sony mdr 1000 i potwierdzam, ze są swietne, ale mam też senki momentum m2 wireless around aer - te są bardzie nastawione na fun ale maja jedna wielką zaletę jak zabraknie pradu to po kablu brzmia tak samo wspaniale, a soniacze już nie..... wypróbuj oba modele, a senki można znaleźć poniżej tysiąca juz jak poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm ostatnio w Sony center widziałem za 999.

Na stronie jednak 1300 :/

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7158128502

M.

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja słuchałem 550-tek. ANC bardzo dobre, wygoda i wykonanie też. Dźwięk... hmm dosyc basowy z cyfrową górą. Nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 godziny temu, WujekStefan napisał:

Te Sony podobno strasznie się łamią, wpisz crack i oblukaj. 

Swoją drogą nikt nie poleca PXC550?

 

Mam od kilku tygodni mniejsze (wh-800) i używam je codziennie dosyć intensywnie, na razie żadnych problemów i nie zapowiada się na łamanie - aczkolwiek nie dopatrzyłem się tam lepszego materiału - to znaczy są plastikowe, fajny ten plastik, matowy, ale wciąż plastik - w razie czego będę alarmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakbym chciał faktycznie kupić te MDR-1000x, ale używane, to w ciemno brać? To znaczy chciałbym się dowiedzieć czy nie przejadę się na tym, bo np. kupie, a za chwile coś się zepsuje. Jeszcze nie słuchałem tych soniaczy, ale prawdopodobnie w weekend będę miał okazję. Momentum 2 też nie słyszałem. Natomiast jakbym chciał kupić nowe MDR-1000x to za 250 euro są w niemieckim amazonie. Jak już miałbym je brać, to nie wiem czy używane, czy dopłacać do nowych. Najchętniej to bym brał Bose QC35 :D Ale one wykraczają mocno poza budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, pankracy_waw napisał:

I są znacznie gorsze od sonego ( mam qc25 parę lat, znam qc35 dosyć dobrze ). Masz nowe za 999 na allegro. Kup z gwarancją i z głowy.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
 

Które są gorsze od sonego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, pankracy_waw napisał:

I są znacznie gorsze od sonego ( mam qc25 parę lat, znam qc35 dosyć dobrze ). Masz nowe za 999 na allegro. Kup z gwarancją i z głowy.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
 

Masz na myśli powystawowy egzemplarze który faktycznie jest za 999zl .Ale ja bym sie bał kupować taki egzemplarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Qc35.
M.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

https://www.amazon.de/gp/switch-language/product/B01LD5GO5U/?ie=UTF8&language=pl_PL&tag=geizhals04-21
To lepszy sklep w takim razie.

M.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jednocześnie QC35 i Sony  WH-1000XM2, czyli następcę 1000x i mogę w sumie coś napisać "z pierwszej ręki". Generalnie tak, brzmieniowo Sony zdecydowanie lepsze. Praktycznie w każdym aspekcie. Na ich tle Bose grają takim trochę niechlujnym dźwiękiem, jakby mniej kontrolowanym.  QC35 za to  wygodniejsze, ale to nie tak, że Sony nie są wygodne. Tutaj raczej lepsze jest wrogiem dobrego, czyli mamy wygodne i wygodniejsze. Niewygodne to są PXy od B&W albo te nowe Beyery z NC, symbolu nie pamiętam. 

Sony do tego generalnie są niesamowicie przybajerowane funkcjonalnie, obsługują więcej kodeków, w tym HD, mają wyśmienity i mocno konfigurowalny Noise Canceling, za to QC35 mają bardziej bezproblemowy multipairing. Każdemu wedle potrzeb jak widać :)

 

2018-01-31 15.56.01.jpg

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też długo się zastanawiałem jakie kupić słuchawki. 

I powiem ci że zdecydowałem się na Focale listen wirelees. Co prawda nie mają Nc ale po co im jak mają świetną izolację ☺ Dźwięk w porównaniu do tych Denonów jest o wiele lepszy . I wydaje mi się tak jak słuchałem te Sony w tym samy czasie nie mają się i też do nich niczego wstydzić.

A różnica w cenie jest . Te Sony nie wzbudziły we mnie zaufania też z tym pałąkiem. 

Jak masz okazję to naprawdę polecam przesłuchać te modele tak jak ja to zrobiłem. 

I musisz zadać sobie pytanie czy chcesz płacić za te wszystkie bajery te kilka stówek więcej. 

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności