Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki CD do Feliks Espressivo i HD600


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, whero napisał:

lepiej coś taniego co będzie miało porządne wyjście cyfrowe i dedykowany DAC

Co byś proponował kolego? A ten Cambridge???

10 minut temu, amrowek napisał:

Te już troche stare są kolego, potrzebowałbym coś nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, amrowek napisał:

Akai bardzo podobny do onkyo.

 

6 minut temu, NoWoR napisał:

Co byś proponował kolego? A ten Cambridge???

Te już troche stare są kolego, potrzebowałbym coś nowszego

 

A słuchałeś któregoś starego CD???

Ja posłuchałem kopara mi opadła, mało co kiedy mnie nosi a wtedy poniosło i to z cdeka 78 rocznik :D  i gdyby nie kosmicznie dziwny napęd bym wyszedł z nim bo grał jak nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, retter napisał:

Akai bardzo podobny do onkyo.

 

 

A słuchałeś któregoś starego CD???

Ja posłuchałem kopara mi opadła, mało co kiedy mnie nosi a wtedy poniosło i to z cdeka 78 rocznik :D  i gdyby nie kosmicznie dziwny napęd bym wyszedł z nim bo grał jak nic innego.

Denona DCD 1290 i Sony CDP-750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo Integra DX6850.

Piszą na forach, że pada w nim laser ale akurat w moim to była kwestia mechaniki/docisku płyty.

Kosztuje 300-400 zł a naprawdę fajnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NoWoR napisał:

Co byś proponował kolego? A ten Cambridge???

Te już troche stare są kolego, potrzebowałbym coś nowszego

Kolego , wywalić  600 pln nie problem ale kupić coś fajnego już tak

obawiam sie że za mały budżet

https://www.olx.pl/oferta/nakamichi-oms-5e-ii-odtwarzacz-cd-CID99-IDr3wDn.html#a0c702ea61

a DAC hm no  trzeba by było  wiedzieć co i dlaczego tak są cenione te stare no ale wszak.... nowe to...

obawiam i się że nawet na takiego

http://allegro.pl/rotel-hi-fi-rdc-955-ax-legendarny-cd-i7144529530.html#imglayer

będzie za mało 600

 

 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NoWoR napisał:

A co jest nie tak z KSS?

CDM  jest szybszy i cichszy., jak pierdyknie to kupisz oryginał a nie jak w przypadku KSS podróbę z Chin  jako oryginał.

Ale żeby nie było nie jest też zły, tylko CDM go przewyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Synthax napisał:

Każde działające. Espressivo koloryzuje i zaokrągla górę więc zagra ze wszystkim :) 

Dzisiaj z głupoty:lol:podjechałem do salonu audio Hifistudio w Bielsku Białej i właściciel sklepu polecił mi Micromege Stage ale cena zaporowa.... ponad 1000zł...miał ktoś z was styczność z tym cudem?

Edytowane przez NoWoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mała ciekawostka przyrodnicza

https://www.olx.pl/oferta/odtwarzacz-cd-scott-939da-CID99-IDrAODb.html#e8aa8181a6

nie mogę go zlokalizować

ale jesli ma PCM53 to tez ciekawie a jak jeszcze podstawka to fajny do...... eksperymentów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedynym oryginalnym dostępnym laserem jest kss-213. Niestety to sony więc jakość lasera nawet oryginalnego nie będzie najwyższych lotów ale lepsze to niż podróbka. 

@amrowek żadnego cdm-a oryginalnego już się nie kupi. Cdm-12 też już nie. Najprościej to kupić dvd z wyjściem optycznym/coax i do tego daca. W razie czego wymieniasz dvd i masz spokój. Używane dvd są śmiesznie tanie przecież. Lepiej to niż trupa z allegro z podkręconym laserem aby działał jeszcze przez chwilę. 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności