Skocz do zawartości
  • 0

Co w zamian za Denon AH-D2000 ?


pawel_sluchawki

Pytanie

Czołem Forumowicze,

 

5-6 lat temu pomogliście mi kupić Orphenusa - dzięki za to!

 

Chciałbym zmienić swoje słuchawki do komputera Denony AH-D2000 na coś nowszego/lepszego? Ewentualnie dokupić/zmienić DACa... teraz mam jakiegoś rolanda na usb i jakiś dziwny kabel usb :o

 

Na komputerze muzyki słucham głównie z deezera i to tło do pracy. Nie ukrywam, że brzmienie AH-D2000 mi się podoba i chciałbym dalej iść w tym kierunku.

Muzyka głównie cięższa - nic wyszukanego.

 

Dzięki za rady i komentarze, budżet raczej nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki bakus1233,

 

zerknę na te fostexy. Co do nausznych to miałem jeszcze HiFi many he5 i jakieś drewniano-materiałowe kable nie pamiętam nazwy ale brzmienie mi w ogóle nie siedziało.

 

Orfeusz póki co leży pod biurkiem, zdemontowałem cały set, a było tego dosyć sporo.

Ale jak miałem Orfeusza zapiętego do accuphase to rewelacja na SACD <3.

Nie miałem cierpliwości do odpalania zestawu, grzania lamp, etc. to coś jak z sauną nagrzewa się 1h, a w międzyczasie sporo zadań i mam też problem żeby tylko słuchać muzyki :) a na orfeuszu przyjemność była tak duża, że odpływałem i traciłem kontakt z rzeczywistością :D... może go powyciągam z pudeł ;)

 

Teraz głównie słucham muzyki na iphone i shure 486 i zastanawiam się czy nie podmienić playerka na coś dedykowanego i/lub kupić przedwzmaka shureowego.

Wszelkie rady mile widziane :)

Edytowane przez pawel_sluchawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nadal nie wiadomo czy żartowniś czy prawdziwy gość ,w takich czasach jak łatwo postawić równanie między oboma postaciami...he,he.

Jeżeli poważnie myślisz o czymś wyraźnie lepszym od D2000 , a podoba Ci się taka sygnatura brzmienia to jak Bakaus polecam Th900mk2, nic lepszego nie znajdziesz.

Ewentualnie jak otwarte to posłuchaj nowych Focali Elear lub Clear, też dobre będą.:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności