Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne do 300zł


Ciro

Pytanie

Pany i Panewki.

Tak wiem temat wałkowany pewnie nie raz. Z góry przepraszam, ale nie mam czasu na przeglądanie pierdyliardu tematów i porównywaniu pierdyliardu słuchawek. Możecie mnie zlinczować jak chcecie, jak nie, to pomóżcie przynajmniej ;)

Więc krótko, szukam słuchawek, chcę wydać na nie nie więcej jak 300-350 polskich złociszy. Już zdążyłem doczytać, że to mało, audiofilem nie jestem, ma grać przyjemnie i sprawiać przyjemność.

Czego oczekuję od tych słuchawek? Ano żeby były w miarę wygodne, najlepiej zamknięte, półotwarte (czy jak to się tam zwie profesjonalnie), otwarte odpadają, bo tak ;) 
Nie lubię jak słuchawki opieraj mi się na uszach, jedne takie mam, małe, głównie na miasto więc jeszcze to trawię, ale nie na dłuższą metę. 
Te które chcę kupić będą użytkowane w domu, głównie laptop, ale uwaga, mam wzmacniacz czy jak to się zwie fiio e10k więc będą napędzane z tego. Czasem youtube, ale głównie CD, lub lepszej jakości empetrójki (olaboga mp3 jakość słaba, profanacja).

 

Czego słucham? Ano słucham wszystkiego po trochu.. Nie no żart, trochę rapu (chociaż to głównie), trochę elektroniki itp, czasem jakiś rock, metal czy cholera wie co jeszcze ale tym się nie sugerujcie.

Jak mają grać? Ano lubię cieplejsze brzmienie, lubię średnie tony, lubię bas (ale też nie jak zalewa wszystko inne). Nie lubię jak wysokie tony wrzynają się w ucho, wręcz bolą (miałem już takie słuchawki które przez to sprzedałem), fajnie jak wokal jeszcze dobrze brzmi, nie chcę studyjnego brzmienia, ma być fun, pewnie wiecie o co chodzi.

 

Fajnie będzie jak będą chociaż trochę z moich wymagań spełniały, wiem wiem budżet mały, co zrobisz, więcej nie chcę wydać, bo tak ;) 

Jak o czymś zapomniałem proszę mnie uświadomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bosshifi B8 lub Bluedio T4s. Pierwsze dostaniesz za ok 60 $ na aliexpress.com drugie również tam ale za ok 45$ i do tego są BT. Ciepłe granie z sporą szczegółowościa. Do długiego siedzenia lepsze B8 wygodniejsze. W T4s też 4-5 godzin można wytrzymać. T4s na baterii pracują ok 18 godzin. Można je również przewodowo podłączyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak to z tym drewnem wygląda? Ciężkie to? No i jak z jakością? Szczerze nie myślałem o niczym z ali, kojarzy mi się z kiepską jakością, no i miałem superluxy i jakością też nie powalały. Ta ekoskóra czy co to było rozpadła się po pół roku i plastik też nie wzbudzał zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wykonanie premium, gdyby miały Bd lub AKG na obudowie to kosztowały by powyżej 2000 pln. Są bardzo dobrze wykonane kabel wymienny. Jak pisałem są bardzo wygodne. Jedyny minus, ale dotyczy wszystkich wokółusznych zamkniętych, latem pocą się uszy niemiłosiernie. Ale to dotyczy wszystkich wokółusznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, Andrewek napisał:

Takstar HD6000

 

Wszystko fajnie, ale wyglądają jak by je projektował jakiś dresik. Te "tribale" na pałąku wyglądają komicznie. To jedyna ich wersja?

 

Wróć, widzę, że jest jeszcze brązowa, też niewiele  lepsza ;) No i między wierszami przeczytałem "imadła ściskające głowę". Odpuszczę sobie

 

Cytuj

Mam T4s i to jakiś dramat. Nie są warte 45$, nie wiem czy promocyjne 27$ to nie za dużo. 

 Dziękuję za ostrzeżenie ;) Swoją drogą i tak nie brałem ich pod uwagę.

Kurcze jak na razie jedyna propozycja która jest zachwalana to te drewniaki z aliexpress.. Nie mówcie, że nic innego nie ma co spełniło by moje oczekiwania choćby w drobnym stopniu. Nie za bardzo widzi mi się zamawianie od skośnookich, pierwsze czas oczekiwania który potrafi być różny, widziałem, że niektórzy czekali i po 50 dni a mi zależy na czasie tak trochę, a drugie, widziałem opinie, że ludzie mieli pozamieniane kanały na słuchawkach (czyt lewy był prawy a prawy był lewy). Poważnie? Mam płacić 3 stówki wiedząc, że mogę być tym szczęściarzem co trafi na felerną sztukę i znowu czekać na odesłanie i przysłanie nowych czy jak to tam działa..? Ktoś się udzieli co do tego?

Edytowane przez Ciro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy lubi co innego, nie mi oceniać, jak by były całe czarne bez tych "dzieł sztuki" bym się zastanowił, a w tym przypadku no kurcze no... Nie chcę bulić pieniędzy na coś, co mi się nie podoba. Wiem wiem mają grać nie wyglądać, ale wybaczcie no..
No i przewód krótki trochę..
I kolejna sprawa, są składane, jedne składane mam, używam w trasie ale sprawiają wrażenie lichych, jednak szukam czegoś solidniejszego.

 

Edytowane przez Ciro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

82Pro są słabsze i dźwiękowo i wykonaniem zarówno od 80 Pro jak i Bosshifi B8. Ale to moje zdanie. Jeśli szukasz solidnych to B8 są bardzo solidne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż, widocznie coś w tym musi być, najwyżej sprzedam. Powiedz tylko jak to z tym aliexpres. Są wystawione przez kilku sprzedających, na coś uważać, masz jakiegoś pewnego sprzedawcę, czy raczej niczego się nie bać i brać gdzie najtaniej?

 

A i jeszcze jak mógłbyś się odnieść do tego ci pisałem wcześniej. Koleś opisywał, że miał zamienione kanału na słuchawkach (lewy z prawym). Przypadek czy jednak zdarzają się częściej takie wpadki?

Edytowane przez Ciro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stąd możesz brać. Możesz też poszukać futerału do nich bo dostaniesz słuchawki i kabel w tekturowym pudełku. Jak dostaniesz to daj znać czy warto było mnie posłuchać. Ja trochę rzeczy kupiłem i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z tymi zakupami. Czasami tylko czasowo bywają wkurzajacy :) ale trzeba nauczyć się cierpliwości 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyjechały dzisiaj.. wszystko fajnie, gdyby nie to, że uszkodzone, muszla urwana w tym miejscu co łączy się z pałąkiem. Wysłałem już wiadomość i zdjęcia do sklepu, zobaczę co odpiszą. Miesiąc czekania i jeszcze takie coś.. Chyba definitywnie wyleczyłem się z kupowania "droższych rzeczy" u skośnookich. 

 

Ale grają mega.... :ph34r:

bosshifi.jpg

Edytowane przez Ciro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałeś pecha, moje i paru osób bez problemu dotarły. Szkoda może Ci wymienią. Bo są warte swojej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyjątkowo uparty chinol się trafił.. Dalej walczę ale do ugody raczej nie dojdzie, może uda mi się odzyskać chociaż część pieniędzy... <_<

Więc tak, szukam ponownie słuchawek, wymagania się  nie zmieniły, cena trochę do góry może pójść, powiedzmy 450zł, tym razem ale biorę pod uwagę tylko i wyłącznie krajową dystrybucję, żadnych aliexpresów itd, mam dosyć czekania i użerania się z nimi w razie jakiś "problemów". 
Żadnego bluetooth itp itd(denerwuje mnie ładowanie, mają być zawsze w gotowości) więc tylko kabel i mają dobrze grać z fiio e10k, reszta moich widzimisię w poście pierwszym.
 

Wiem pewnie już was denerwuję ale kurde no widzicie jaka sytuacja się zdarzyła.. Jestem trochę zły na siebie bo dałem się skusić na takie zakupy u żółtków, mimo moich uprzedzeń.

Druga sprawa, śpieszy mi się z zakupem.. Miały być na początku roku, kończy się luty a ja dalej męczę stare wysłużone shp2700.

 

 

Jak mają się ku moim widzimisię jakieś AKG czy coś w ten deseń?

Edytowane przez Ciro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności