Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 550zł, metal, grindcore,death metal


deftones9

Pytanie

Wiem, wiem, że tematów było mnóstwo ale nie znalazłem nic pod wskazane gatunki.Przesiadam się z sypiących się już HD681 i nie mam kompletnie pojęcia co wybrać, dla mnie skok $ już jest duży więc nie chcę żałować decyzji.Słucham  wymienione gatunki, czasami znajdzie się też stary rap od jankesów, do tego dojdą filmy i granie w CS/BF4.

Mam FIO E10k, jest też integra.Chciałbym by nie były to zbyt mocno przebasowione słuchawki.Nie chcę też by podczas młócki jaką niewątpliwie jest grind/death zlewało mi się wszystko.Czy ktoś jest w stanie coś sensownego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam AKG K701/702 lub gdy ma być ciut więcej basu to Q701,  przestrzenne granie, nic się nie będzie zlewać, najbardziej scenowe granie w tej cenie.

Bas nie przesadzony, detal dobry, wokal świetnie słychać z przodu, do gier i filmów wymarzone są...

Do tego również bardzo wygodne  i lekkie są to słuchawki, w cenie 500/600 za K701/702, dobry zakup.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To zainteresuj się Musical Fidelity MF 100. Na amazon.de za 44,49 euro można dostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedzi, słyszałem też dużo dobrego o Brainwavz HM5, ktoś ma?

Ktoś coś jeszcze?  bo mam totalny mętlik w głowie, to jest najcięższy orzech dla mnie do zgryzienia bo wiem jak łatwo nie trafić i zwyczajnie stanąć naprzeciwko ścianie dźwięku dosłownie bez żadnej separacji itd. Potrzebuje słuchawek które będą w stanie zgrać się między innymi z tym(a to nie lada wyczyn):

 

Tutaj wszystkiego jest pełno, kanonada riffów, blasty, zmiany tempa.Ja musze mieć to czytelne, skoro na HD681 nie jest najgorzej to chyba do tych 600zł coś się dobrego wyskroobie panowie?

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do takiego mięcha DT990 jak znalazł. Jak zamknięte to DT770. Tylko w teorii przydałoby się dobre źródło. Ten Fiio sam z siebie jest ok, ale on też królem separacji i sceny nie jest (ale też powinno być w miarę dobrze). Kupiłbyś suepr słuchawki z potencjałem przy lepszym źródle.

 

P.S. Plus za Decapów, chociaż ja fan tych ostatnich płyt bardziej, ale The Negation i Organic również super :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

18 godzin temu, deftones9 napisał:

HM5

Nie warto. Dopiero co sprzedałem, bo średnio nadawały się do właśnie tego typu muzyki. Według mnie mają za mało niskich tonów i za bardzo odsuniętą średnicę, przez co sporo szczegółów zanika. Osobiście powoli przymierzam się do DT770.

Edytowane przez buhert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie mała zmiana u mnie, zmieniłem E10k na Dragonfly Black(po wcześniejszych odsłuchach u kuzyna) i jestem pod mega wrażeniem.To tylko odsłuch na HD681 ale mając przesłuchane kilkadziesiąt godzin na E10k mogę powiedzieć, że E10k obok ważki nawet nie stał.

Teraz wszystko się u mnie zmienia bo jest nowy DAC a więc jeszcze raz.Co z Dragonfly będzie najlepiej się zgrywać do 600zł pod wymienione gatunki? Bardzo proszę o pomoc bo już w poniedziałek chciałbym zacząć działać z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności