Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne na "nietypową" głowę do ok. 100zł


benevento

Pytanie

Prawdopodobnie przypadek beznadziejny przy tak ograniczonym budżecie. Do tej pory miałem odpowiednio szmelc gejmingowy zalmana HPS-200 (ogromny szeroki pałąk, który UWAGA zakładałem na czoło XD żeby objąć muszlami uszy), shp3000 przy maksymalnej długości absolutnie na styk uwierały uszy od dołu a na górze dyskomfort bo pałąk cisnął i wreszcie ISK HP-580. Te ostatnie dźwiękowo (czyt. basowo :P) bardzo mi odpowiadają przy elektronicznej muzyce i filmach, ale musiałem w ogóle zdemontować tę regulację z paskiem żeby nie wadziła a i tak na długość nie starczają jak same druty robią za pałąk (nie wspominając o dyskomforcie). Ciężko mi opisać co jest nie tak bo wydaje mi się, że mam dość proporcjonalną głowę choć za sprawą "podłużnej" twarzy mam nisko osadzone uszy i od czubka głowy żeby je objąć trzeba sporej długości (szerokość głowy raczej w normie). W teorii już się poddałem i czekam na zircony, ale może ktoś będzie miał jakieś budżetowe propozycje?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BossHiFi B8, niestety to koszt ponad 200zł, za to jakość wykonania i dźwięk po modach świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lub Bluedio T4s ok 150-160 pln z chin. Też są jak Bossy z dużą regulacją. Co do Bossów to przekonały mnie że mam malutką główę, bo na maksymalnie złożonym pałąku pasują mi :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Perul napisał:

BossHiFi B8, niestety to koszt ponad 200zł, za to jakość wykonania i dźwięk po modach świetny.

Potwierdzam, ja mam dużą głowę a regulacji prawie nie używam - są prawie zsunięte na minimum. Koszt przy zamówieniu z Chin to 270-300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz Wilku ze względu na słabego dolca ok 230 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm to lepiej sobie odpuścić jak od 2 stówek wzwyż a gwarancji nie ma, że będą dobrze leżeć i wez teraz zwracaj do chin. Myślałem jeszcze o Superlux HD669 co ma te dwie poduszki odginane i by miały nawet sens bo mam wrażenie że to "czubek" głowy jest głównym winowajcą i nawet bym wołał żeby sie opierały "półbocznie" po wygięciu siłowym tych poduszek, ale może to tylko życzeniowe myślenie i bym ich w ogóle nie zmieścił :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HD669 są małe w porównaniu do B8 (w sensie wielkości pałąka, bo muszle to mają sporo większe). B8 naprawdę dadzą radę, zwłaszcza jeśli to uszy są nisko, a nie głowa ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności