Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

amp/dac słuchawkowy do pceta


koxy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam amp/dac (najlepiej 2 w jednym), który zagra z moimi słuchawkimi Audiotechnica Ath-Ad700x, Trakstar Pro 82 raczej niezbyt wymagające słuchawki, dlatego też szukam do nich ampa który nie szumi jak ja to mawiam w idlu (jak nic nie gra), na razie mam Smsl M3, ale to jakaś tragedia jest, nawet przy połączeniu optykiem z karta (integra realteka alc1150) i przy zasilaniu z zewnetrzej ladowarki, szum jest wyraźnie słyszalny, więc jak dla mnie odpada. Budżet 600-800 zeta, może być używane, ma dobrze zagrać i nie szumieć, jak się nie da w takim budżecie to ewentualnie dopłacę. Sprzęt pod muzykę i pod gry. Gram głównie w fpsy, więc nie zależy mi za bardzo na basie(wole słyszeć kroki). 

Narazie moje typy to Schiit Fula3 i Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, jednak w obu tych przypadkach liczba wejść jest raczej biedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kuman said:

U mnie na piecu bez budy nic nie szumi po USA ani na M3 M2 czy XD05.

Moze masz jeszcze jakieś graty popodlaczane do niego albo do wspólnej listy zasilania.

Po co ci duża ilość wejść na dachu jak ma grać tylko z PC ?

Sprawdziłem w innych gniazdkach w domu, różne zasilacze, różne kable i szumi, na pewno jest to wzmak. Wystarczy tylko go włączyć (sam wzmacniacz bez sygnału + słuchawki) i słychać wyraźny szum. Widocznie masz słuchawki z wyższą impedancją niż moje, podepnij jakieś douszne od telefonu powinieneś mieć to samo. Z tego co czytałem to dość powszechna przypadłość tego sprzętu.

Co do wejść to jak popatrzyłem na tył tego smsl w stosunku do tamtych to tak jakoś mi się napisało :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, kuman said:

tak M3 szumi na dokanałowych słuchawkach ale na cal! czy innych już nie.

Nie bardzo kumam o co Ci chodziło w tym zdaniu ? Mi szumi na KAŻDYCH słuchawkach, które mam. Co do Magni3 to A) w Europie go nie ma i cieżko stwierdzić kiedy będzie a ze Stanów mi się jakoś nie uśmiecha tego sprowadzać, B) do tego trzeba by zakupić daca osobno. Wolałbym coś w stylu dac/amp w jednym. 

Edytowane przez koxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności