Skocz do zawartości
  • 0

douszne/dokanałowe do galaxy s8


overse

Pytanie

cześć wszystkim, 

źródło: galaxy s8

dotychczasowe słuchawki: standardowe AKG, dołączone do zestawu są marnej jakości

cena max: 100 zł

pilot z mikrofonem: TAK

lubię ciepłe brzmienie, ale nie pogardzę dobrą górą, nie drażniącą, generalnie wydaje się że galaxy s8 to dobre źródło dzwięku, ? słucham każdego rodzaju muzyki. Nie mam ulubionej firmy, rozumiem że za kwotę 100 zł nie znajdę czegoś rewelacyjnego, ale jestem pewien że będą lepsze niż te które zostały dołączone do zestawu, może jakieś sennheiser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytaj o tanich chińskich słuchawkach albo używaj te co masz. W tej cenie żadnych "renomowanych " firm nie dostaniesz nic co zagra znośnie.

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisaliśmy ci już,a jak chcesz się na siłę pozbyć tej stówy to wyślę ci nr konta i mi przelej :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 minut temu, Jaro54 napisał:

Napisaliśmy ci już,a jak chcesz się na siłę pozbyć tej stówy to wyślę ci nr konta i mi przelej :) 

to za jaką kwotę będą lepsze niż te aKG? ewentualnie niech ktoś poleci te chińczyki

Edytowane przez overse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U @bigmaras dostaniesz Remax RM-610D za 39 pln, dużo lepsze też u niego MeeAudio M6Pro, z Chin np KZ ZST ,lZS5, ED9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy którekolwiek z wymienionych, będą jakimkolwiek upgradem dla dołączonych AKG - co najwyżej pójściem w inną tonalność. Większość, jak mi się wydaje zagra też technicznie gorzej, bo te AKG są naprawdę przyzwoite, tylko ergonomia kiepska.

Próbowałeś innych tipsów do tych AKG? Dokanałówki z źle dobranymi tipsami w 99% przypadków zagrają fatalnie, a niektóre są bardzo wybredne co do tipsów.

 

KZ ZST jakoś z S8 mi nie zagrały :/

 

Jeżeli chcesz porządne doki do S8, które będą lepsze od AKG, to jednak chyba musisz się liczyć z dużym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, awayeah napisał:

Nie wiem czy którekolwiek z wymienionych, będą jakimkolwiek upgradem dla dołączonych AKG - co najwyżej pójściem w inną tonalność. Większość, jak mi się wydaje zagra też technicznie gorzej, bo te AKG są naprawdę przyzwoite, tylko ergonomia kiepska.

Próbowałeś innych tipsów do tych AKG? Dokanałówki z źle dobranymi tipsami w 99% przypadków zagrają fatalnie, a niektóre są bardzo wybredne co do tipsów.

 

KZ ZST jakoś z S8 mi nie zagrały :/

 

Jeżeli chcesz porządne doki do S8, które będą lepsze od AKG, to jednak chyba musisz się liczyć z dużym wydatkiem.

MeeAudio M6Pro na pewno lepsze technicznie od tych AKG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@awayeah

to prawda ergonomia jest fatalna w AKG, 

 

@geloxd no właśnie nie wiem czy chciałbym tak w ciemno liczyć na to że mi się zgrają z s8, słuchawki mogą być ok, ale s8 nie gra neutralnie i może się okazać że również dadzą du*** jak te AKG, w ogóle masakra że telefon za tą kasę nie ma lepszych słuchawek, takie LG v30 potrafili dołożyć coś lepszego.

 

zastanawiam się jeszcze nad NUForce 600 ale nie wiem jak wasza opinia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kz zst za 4 dyszki kupiłem moge zdać relację jak przyjdą ale nie wiem ile z gearbest idą rzeczy.

Mam mh1 bez c i dla mnie grają lepiej od KZ ZST. MH1C mają podobno odrobinę więcej basu i tym się różnią. Są niestety mało wygodne przez ten zakichany kabel( ja się przyzwyczaiłem) ale dźwiękowo super. Jakby mogły być nauszne to bez wahania polecam musical fidelity mf 100.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, overse napisał:

 

i może się okazać że również dadzą du*** jak te AKG, w ogóle masakra że telefon za tą kasę nie ma lepszych słuchawek, takie LG v30 potrafili dołożyć coś lepszego.

6209369-download+%287%29.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@overse jaki to ma być S*? na Exynosie czy Snapdragonie? Od tego zależy jaki dźwięk będzie generował. Nie podajesz podstawowych informacji, więc trudno coś rzeczowego podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Jaro54 napisał:

@overse jaki to ma być S*? na Exynosie czy Snapdragonie? Od tego zależy jaki dźwięk będzie generował. Nie podajesz podstawowych informacji, więc trudno coś rzeczowego podać

 

na Europę jest exynos - i u mnie również jest taki procesor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy używaliście tych słuchawek od Samsunga ale są naprawdę lipne. Już te z S7 chyba lepsze były. Ja bym brał jakieś chińczyki. Za 100zł  kupisz 2-3 modele i te co się najlepiej zagrają możesz sobie zostawić a pozostale i tak pewnie bez problemu sprzedasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności