Introverder

Panie/Panowie - które/którzy Wam się podobają lub uważacie za ładne,ciekawe kobiety/przystojnych mężczyzn

Recommended Posts

Witajcie.

Mam pomysł takiego tematu - Panie, które z jakichś względów uważacie za ciekawe/atrakcyjne pod względem urody - pojęcie "ciekawe" można rozumieć po prostu jako takie, które powodują, że uważacie je za niepospolite pod względem urody itd. - czyli ogólnie rzec biorąc, które Wam się podobają lub uważacie za atrakcyjne.

I to samo jeśli idzie o Panów - te same kryteria - wśród Panów mogą być po prostu propozycje kogoś kogo uważacie za przystojnego lub naturalnie nie muszą takie propozycje padać.

Wypowiedzi oraz propozycje Pań tak samo mile widziane.

Każdy może zgłaszać kogo chce. Uważam, że każdy ma prawo zgłosić to co mu się podoba i każdy powinien to uszanować. Poza tym będzie to ciekawsze i prawdziwsze. Zresztą sam nie wiem czy nie wstawię dla równowagi jakiegoś gościa, który według mnie jest przystojny poza mną ;) .

Nie wiem czy temat "chwyci", ale w sumie jestem może i trochę ciekaw Waszych gustów, co Waszym zdaniem jest atrakcyjne lub niepospolite.. Nie widzę przeszkód też czemu miałyby się tu nie wypowiadać również kobiety, jeśli takowe zajrzą do tematu i będą chciały podzielić się swoim zdaniem..

Początkowo chciałem stworzyć osobny temat dla ładnych kobiet i mężczyzn, ale może sprawiedliwiej będzie jeśli powstanie wspólny temat.

Był co prawda temat ze słuchawkami, ale uważam, że kobieta nie musi mieć na głowie słuchawek, by ładnie wyglądać, a słuchawki trochę ograniczają zdjęciowo..Bo nie wszystkie osoby się fotografują ze słuchawkami. A Panów w ogóle nie było, więc jeśli komuś tego brakowało to niech wstawia :) .

Temat luźny - ale prośba naturalnie o dyskusję możliwie na poziomie, bez niewybrednych uwag i szanujmy swoje zdanie. Wierzę, że to nie problem, ale tak po prostu chcę, żeby było miło i przyjemnie. I pewne poczucie "dobrego smaku" wskazane. Uważam, że swoboda wypowiedzi jest wskazana, ale postaramy się, by uwagi były możliwe do "zaakceptowania" dla wszystkich.

Jako osoba, która tworzy wątek, zacznę..

Noomi Repace - ciekawa uroda, nie "obrazkowa piękność", ale ja lubię kobiety, które mają ciekawą, intrygującą urodę i czasem uważam albo nawet często, że kobieta z nietypową urodą jest po prostu piękniejsza, ciekawsza, tę urodę się odkrywa z czasem i docenia w różnych chwilach myślę..

7ab2ce3b303a.jpg

e3069397e118.jpg

1ad5e0067f3d.jpg

0f34f88564b5.jpg

21adbf68e762.jpg

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe panie: moja żona oraz córka

Ciekawi panowie: dwóch moich synów

Zdjęć nie będzie. Dziękuję za uwagę.

• Like 2
  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
25 minut temu, MrBrainwash napisał:

To może temat ograniczymy do piosenkarek, które urodą się nam podobają?

2422916_orig.jpg

Moja Kruszynka <333 :*:*:*

Piosenkarki powiadasz hmmm ta bardzo uwielbia mikrofon :D ile ona w to serca wkłada :D

5bc1c61965c4cb84013ea9dfcd16db56.jpg

No nie mogłem ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naomi Grossman niesamowicie ucharakteryzowana kobieta, do roli Pepper w American Horror Story - Asylum :D

naomi_grossman.jpg

Naomi-Grossman.jpg

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie musi każdy się nadymać jak ta rybka, jeśli nie spodobał mu się temat :P:

80e28a4b0913.jpg .

Nikt tu chyba nikogo nie obraża wstawiając co tu chce :P . Temat luźny, a taka spinka, że jeszcze żyłka komuś pójdzie z wrażenia. 

I rozumiem, że niektórzy to odwracają wzrok na widok różnych kobiet, a wstawianie zdjęcia jakiejś tu to za dużo dla nich :P .

I nikt tu nikomu nie każe wstawiać nic, jeśli nie chce :P . Nie widzę nigdzie napisane: "Temat obowiązkowy - za brak odpowiedzi ban i zakaz pisania na forum"  :D . Nawet jakbym był moderatorem, to bym czegoś takiego nie wymyślił :D .

Myślałem, że temat bez ścisku pośladków, ale oczywiście jeśli nie chcecie, to nie będę "uszczęśliwiać" na siłę :P . Zresztą sam stwierdzę, że może nie warto kontynuować wobec tego. :P

Jeśli temat się nie spodoba, to umrze, bo sam go raczej nie będę ciągnąć bo i po co :P . Pozdrawiam  :P .

Pabloj - serio to ta sama osoba? :) Od razu widać, że rodzeństwo :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 hours ago, Introverder said:

Pabloj - serio to ta sama osoba? :) Od razu widać, że rodzeństwo :D .

Tak ta sama, a sam serial bardzo fajny jeśli ktoś lubi mroczne klimaty z wątkiem ufo i opętania :D

Tutaj jej mały popis: 

Edytowane przez pabloj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze jakoś wzbudzała we mnie sympatię, mój rocznik z resztą...No i TE OCZY:rolleyes:

Edytowane przez Soundman1200

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałem, że trafiłem na Kafeterię, ale jednak nie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, sp5it napisał:

Myślałem, że trafiłem na Kafeterię, ale jednak nie...

No co Ty, Kafeteria pewnie działa płynnie i bez dublowania treści.😅

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Milla Jovovich - dzięki Soundman... :)  . Lubię tą panią i nie wyobrażałbym sobie Residenta np. bez niej :) .

Natalie Portman

e6f8bb04cc4c.jpg

5116080320fd.jpg

c1923468c5a7.jpg

f3897b425bb2.jpg

Ale trzeba coś wstawić w hołdzie największej zabójczyni krwiożerczych zombie :)  - wspominanej Milli naturalnie :

2f13ef7556cd.jpg

e8305952a7c5.jpg

cef6d17cbc2d.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Audrey Hepburn:

edae9b06b61a.jpg

31ed5f30f08c.jpg

88120f64e598.jpg

A teraz kobieca kobieta, która mi się podoba, zwłaszcza jako dojrzalsza kobieta.. Kate Winslet :) :

4a8ffe03d615.jpg

d68c05d536d0.jpg

1f77031aba0e.jpg

2bc1b66a6bc6.jpg

aa4e641cc6cd.jpg

c94d4cb81078.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Christina Hendricks :

a418ccf90e39.jpg

993d44d67cdc.jpg

249541f0fc5e.jpg

23e62357ac66.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krystyna Pawłowicz: sam sex

00051JNT2JIW2KNM-C122-F4.jpg

Edytowane przez sheffunio
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Arturos1967 napisał:

?

Co ona tak nosi przed sobą :) 

No... Bufet nosi :woot: :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwna kobieta - ma tyłek na klatce piersiowej. Nie ogarniam zupełnie :), ale co 2 tyłki to niejeden prawda :).

A serio: to chyba parę kilo zdrowych piersi, podobno bez interwencji skalpela :). Biały_Wilk - bar mleczny mówisz? ;) Bardzo ładna moim zdaniem kobieta, która ma co pokazywać :) , zdrowa kobieta :) .

Tę Natkę (p.P) - mi zaraz ze stołu  :P i wstawić coś na co się da patrzeć :P. I stworzyć wątek o kobietach, na które nie lubimy patrzeć :D . ciekawe czy będzie miał dużą frekwencję :D .

Jako że się spodobało, to dodam parę jeszcze jakieś myślę zdjęcie Christiny Hendricks :

b4d05dc34949.jpg

029e5df9eb9e.jpg

f13f7a786701.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pora uzupełnić galerię piękności o wokalistkę grupy the Bangles - Susanna Hoffs :

wg mnie jest mega zmysłowa i sexy

1486c66affdd.jpg

313030784c29.jpg

7522d6945487.jpg

c17430ccc1e9.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marion Cotillard - jest w niej coś magnetycznego. 

1507024810370_0570x0400_1507024835567.jp

Amy Mainzer - dla mnie niemal idealne połączenie kobiecości i intelektu.

Amy-Headshot1.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta