Skocz do zawartości
maciux

Test słuchawek iBasso IT01

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek a który z tych dwóch tj. QP1R i DX150 jest bardziej podobny sygnaturą brzmienia do Chorda mojo? Czy może żaden?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja już je trochę wygrzałem i jestem dalej zachwycony, do mojej muzyki sprawdzają się idealnie (rock, alternatywa itd) bałem się lekko góry i basu ale wszystko wyszło bardzo kulturalnie, jest zejście jest fun :) polecam bo warto 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z każdym dniem jest lepiej. Pewnie głowa się przyzwyczaja. Fun większy jest w Aune. Tu też funowe granie, ale znacznie ciekawsze jak dla mnie i dojrzałe. Zdecydowanie bardziej organiczne - namacalne. Nie ma czegoś takiego jak w E1 jak bas uderza to kończy się wraz z końcem utworu. Jest szybko. Nie ma jak w E1 że bas prowadzi linie melodyczną, a reszta jest dodatkiem. Tu wszystko uzupełnia się wynika jedno z drugiego. Słuchawki akcentują to co trzeba i nie udają czegoś czym nie są. To moje zdanie i nie zmienię go do czasu posłuchania takiej synergii jak opisują to fani E1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchałem trochę IT01 i organicznymi, to ja bym ich nie nazwał. Do metalu świetne, bo mają dynamiczny bas, dość bliskie wokale i wyraźne talerze. Ale całość jest trochę rozjaśniona, chudsza i nieco zbyt syntetyczna, bym je określił organicznymi. Bliskie i bezpośrednie, jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z mojego Xduoo x2 wyciągają sporo szumu (do przeżycia ale ...) jakie playerki warto rozważyć? M1, M0, Plenue D? czy coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zero szumu. Dx90, Dx150, Qp1r, Xdp100 ...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

U mnie zero szumu. Dx90, Dx150, Qp1r, Xdp100 ...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HiBy R3 powinien ładnie pasować do IT01. Ale będę mógł sprawdzić dopiero w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na razie kabla nie ruszam, strasznie mi się ta plecionka podoba :)

co do szumów zaktualizowałem xduoo i trochę się poprawiło jak na razie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.09.2018 o 08:35, Scipio Africanus napisał:

jak CI się uda będę wdzięczny za opinię :)

R3 + IT01, to typowo rozrywkowe połączenie. Mocny, ale zdyscyplinowany bas, ocieplone brzmienie z wyraźnymi wokalami i trochę cofniętym środkiem. Góry w sam raz na dłuższe odsłuchy - wyraźna, zwarta, ale całkiem gładka i nie męczy. Scena przyzwoita.

W dniu 19.09.2018 o 10:21, Superata napisał:

Jestem ciekaw zmian po wymianie kabla na razie cienko z kasą więc liczę na was. 

Na kablu od Jupiterów (posrebrzana miedź) poprawia się kontrola i wypełnienie. Wzmacniają się też skraje pasm, więc nie każdemu będzie to pasowało. Zmiany nie są jednak nadzwyczaj duże, ale jednak słyszalne.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wam też się kabel odkształca od noszenia ich w słoiczku? Trochę się martwię że osłabnie przy wtyku ... Jest o co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników, jak u was wygląda sprawa z połączeniem mmcx? U mnie w lewej stronie jest wzorowo, ale prawa ma luzy i lata na boki, nie jest to jeszcze ogromny problem ale przyznaję że denerwuję trochę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W egzemplarzu, który jest u mnie, siedzą aż za dobrze ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam w lewej, ale prawa mimo iż nie była odpinania kolebie się delikatnie na boki 😑 nie znam się tego typu łaczach, one się wyrabiają z czasem? Czy jest to wada produktu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czasami po prostu bywa. Czy się wyrobi? Jak będziesz często przepinał kable, to na pewno z czasem tak.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do sprzedawcy, kurcze powiem trochę się zawiodłem ... Musi być to wina połączenia w muszli :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi