Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek iBasso IT01


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

no ja już je trochę wygrzałem i jestem dalej zachwycony, do mojej muzyki sprawdzają się idealnie (rock, alternatywa itd) bałem się lekko góry i basu ale wszystko wyszło bardzo kulturalnie, jest zejście jest fun :) polecam bo warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z każdym dniem jest lepiej. Pewnie głowa się przyzwyczaja. Fun większy jest w Aune. Tu też funowe granie, ale znacznie ciekawsze jak dla mnie i dojrzałe. Zdecydowanie bardziej organiczne - namacalne. Nie ma czegoś takiego jak w E1 jak bas uderza to kończy się wraz z końcem utworu. Jest szybko. Nie ma jak w E1 że bas prowadzi linie melodyczną, a reszta jest dodatkiem. Tu wszystko uzupełnia się wynika jedno z drugiego. Słuchawki akcentują to co trzeba i nie udają czegoś czym nie są. To moje zdanie i nie zmienię go do czasu posłuchania takiej synergii jak opisują to fani E1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem trochę IT01 i organicznymi, to ja bym ich nie nazwał. Do metalu świetne, bo mają dynamiczny bas, dość bliskie wokale i wyraźne talerze. Ale całość jest trochę rozjaśniona, chudsza i nieco zbyt syntetyczna, bym je określił organicznymi. Bliskie i bezpośrednie, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.09.2018 o 08:35, Scipio Africanus napisał:

jak CI się uda będę wdzięczny za opinię :)

R3 + IT01, to typowo rozrywkowe połączenie. Mocny, ale zdyscyplinowany bas, ocieplone brzmienie z wyraźnymi wokalami i trochę cofniętym środkiem. Góry w sam raz na dłuższe odsłuchy - wyraźna, zwarta, ale całkiem gładka i nie męczy. Scena przyzwoita.

 

W dniu 19.09.2018 o 10:21, Superata napisał:

Jestem ciekaw zmian po wymianie kabla na razie cienko z kasą więc liczę na was. 

Na kablu od Jupiterów (posrebrzana miedź) poprawia się kontrola i wypełnienie. Wzmacniają się też skraje pasm, więc nie każdemu będzie to pasowało. Zmiany nie są jednak nadzwyczaj duże, ale jednak słyszalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników, jak u was wygląda sprawa z połączeniem mmcx? U mnie w lewej stronie jest wzorowo, ale prawa ma luzy i lata na boki, nie jest to jeszcze ogromny problem ale przyznaję że denerwuję trochę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w lewej, ale prawa mimo iż nie była odpinania kolebie się delikatnie na boki ? nie znam się tego typu łaczach, one się wyrabiają z czasem? Czy jest to wada produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kila kolejnych miesięcy za mną i banan po prostu nie schodzi mi z twarzy :) to jest brzmienie którego szukałem :) już myślałem że się wyleczyłem z audionervosy :) ale... 

 

https://www.head-fi.org/threads/it01s-iem-a-new-view-to-your-music.894073/

 

10203055.jpg

 

10203056.jpg

 

199$ 

wyglądają kozacko, ale zastanawia mnie czy metalowa kopułka nie popsuje świetnej wygody pierwowzoru :) 

 

@bigmaras masz może już jakieś info co do dostępności w PL :)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Scipio Africanus napisał:

@bigmaras masz może już jakieś info co do dostępności w PL :)? 

 

W przyszłym tygodniu będą w PL, 799zł

Później się ogarnę to wrzucę inne fotki. To zupełnie nowa konstrukcja z wykręcaną tulejką i zupełnie nowym przetwornikiem.

Kopułka nie jest metalowa, to " electroplated acoustical plastic "

 

Jeszcze nowe kabelki dojadą specjalnie dla fanów wtyku 4.4 - mmcx

monokrystaliczne srebro + monokrystaliczna miedź pokryta srebrem

 

vDQf9Jg.jpg

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności