Skocz do zawartości

Wzmacniacz/dac do hd 6xx (1000 zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

 

Niedawno zamówiłem u znajomego w USA massdropowe sennheisery hd 6xx, które ten przywiezie mi prawdopodobnie w czerwcu. W międzyczasie prowadzę poszukiwania urządzenia, które zapewniłoby słuchawkom odpowiednie napędzenie, a jednocześnie polepszyło jakość sygnału wydobywającego się z płyty głównej mojego laptopa. Z uwagi na fakt, że mam możliwość sprowadzenia z Chin sprzętu marki Aune (x1s lub t1 se mk 3) po cenie chińskiej (oba urządzenia 1199 yuanów, a więc ok. 640 zł) naturalnie skłaniam się w tę stronę. Aune t1 ze względu na swoje gabaryty byłby łatwiejszy do przewiezienia, natomiast z krótkiego wywiadu, który przeprowadziłem wynika, że z wybór powyższego urządzenia może się wiązać z ryzykiem nadmiernego "zamulenia" wybranych przeze mnie słuchawek. Z drugiej strony zarzuty te mogą dotyczyć starszych wersji (mk 1 i 2), bowiem z recenzji na audiofanatyku wynika, że t1 "trójka" idzie w stronę czystszego i bardziej precyzyjnego x1s. Z drugiej strony mniejsza moc x1s byłaby argumentem przeciwko zakupowi tego urządzenia. Jest ono jednak powszechnie chwalone za jakość dźwięku i dobrą synergię z hd 6xx/hd 650. Czy ktoś miał okazję te urządzenia porównywać w bezpośrednich testach i mógłby mi w sprawie doradzić? Wszelkie wskazówki i sugestie dot. zakupu innych urządzeń są jak najmilej widziane. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zasobność portfela. Chodzi o stopniowanie doznań.

Zaczynamy od tranzystorów ( bo tanie), a kończymy na gramofonach i stareńkich CD z soczewkami ze szkła ( tego prawdziwego ).

W sumie to ja to nazywam "ściganiem upiorów przeszłości". ale jak chcesz przejść tę drogę to "zapierdzielaj" ...:woot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, paratykus said:

Nie chodzi o zasobność portfela. Chodzi o stopniowanie doznań.

Zaczynamy od tranzystorów ( bo tanie), a kończymy na gramofonach i stareńkich CD z soczewkami ze szkła ( tego prawdziwego ).

W sumie to ja to nazywam "ściganiem upiorów przeszłości". ale jak chcesz przejść tę drogę to "zapierdzielaj" ...:woot:

 

No to może na początek warto przejść kawałek tą standardową ścieżką. A zapierdzielać trzeba i z mniej szczytnych pobudek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności