Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakup roku 2017 :)


Chcheckitout

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że za chwilę 2017 będzie za nami może pochwalimy się co szczególnego udało nam się upolować w tym roku ? 

 

U mnie:

 

1. Roon - dzień w dzień się jaram tym programem, kupiłem life i nie żałuję 

2. Sotm SMS Ultra / SPS-500 - najlepszy stream plików z jakim miałem do czynienia 

3. Dynaudio Special 40 - świetne muzykalne kolumny, punktowy, twardy bas jak z dużej podłogówki

 

Niestety nic słuchawkowego nie wpiszę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego było, ale najważniejsze to:

1. Questyle CMA400i, jak na razie moje ulubione combo.

2. FAD Sonorus VI, kupione na samym początku roku i jak dotąd chyba wciąż moje ulubione słuchawki.

3. Audeze EL-8C, długo się na nie czaiłem, wreszcie możliwość posłuchania świeżego egzemplarza na moim docelowym (CMA400i) wzmaku przeważyła niepewności.

 

Dodatkowo wyróżnienie dla duetu Jamo C93 i Audiolab M-Pwr - kolumny podstawkowe i końcówka mocy, które przypomniały mi, że odsłuch kolumnowy też daje tonę frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na samym początku roku Denony D7200.

2. Questyle CMA400i - super strzał w ciemno.

3. Ostatnio Ethery Flow.

 

W tym roku udało się bez zakupowych wpadek, bo dużo udało się odsluchać bez zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe szczęście w roku,uniknięcie zakupu D7200, jak wygrana na loterii , była okazja posłuchania...ufff.

HD800s okazały się najlepszymi słuchawkami ever dla mnie do długich odsłuchów + jakość dźwięku, CMA600i muzykalnie ale bez rewelacji w zakresie rozdzielczości...

TH610 okazały się tak dobre technicznie że aż znikła magia i dyskotekowa maniera wcześniejszych Fostexów, trochę szkoda jednak...

Na szczęście na koniec roku K701, jasna strona mocy, niedługo z dopakowaniem, tanio a klasowo...można ?, można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy są dwa takie same wątki połączcie je

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, w tym roku troche zakupow bylo, a wiekszosc bardzo udana:

1. Ibasso DX200 - wprowadzil u mnie spokoj w kwestii odtwarzaczy przenosnych.

2. Audeze LCD-XC - dla mnie najlepsze sluchawki zamkniete, oby przetworniki wytrzymaly dlugie lata bo w tej kategorii to moj end game.

3. Stax SR-507 i SRM-T1 - to w zasadzie zniszczylo moj dotychczasowy odbior sluchawek i przekonalo, ze elektrostaty to zdecydowanie moja bajka. Jesli tor stacjonarny to tylko elektroststyczny w moim przypadku. Czaje sie teraz tylko na L700 i lepszy energizer, najlepiej zbalansowany, prawdopodobnie 727 II ?

4. Pagoda Balanced - kupiony w ciemno a jakze udany. Ten dac dodaje Staxom spora dawke muzykalnosci. Po zakupie lamp Dario Miniwatt i Western Electric ostatecznie mnie do siebie przekonal. Zostanie na dlugo.

 

Ciekawe co przyniesie rok 2018, oby zakupy byly przemyslane i sprawialy wiele radosci, czego sobie i wszystkim uzytkownikom forum serdecznie zycze ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie duzo sie przewinelo w tym roku zakupow (nawet kupilem najdrozsze sluchawki w swojej karierze i to byly na dodatek iemy) i odsluchow ale top tegoroczny to u mnie o dziwo dwa razy sony:

- Sony wm1a

- Sony ex800st

 

W 2018 bedzie bida zapewne bo za miesiac rodzi mi sie drugi syn ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 niewiele zmieniłem. Wśród tych zmian była jedna para słuchawek, która skradła mi serce i której używam nieprzerwanie od kilku miesięcy codziennie po kilka godzin. Najlepsze słuchawki dla moich potrzeb i uszu od czasu meeelectronic matrix 2 i samsungów level over.

 

-JBL E55BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wstrzymywałem z wpisem do ostatniego dnia roku, co by mieć pewność, że nic się nie zmieni. :)

I nie zmieniło więc podaję.

Głównie to stacjonarka:

Amp Bryston BHA-1,

DAC Aqua La Vocs S2,

Konwerter USB Singxer SU-1,

IC XLR Furutech Evolution II.

 

A ze słuchawek głównie to Ether Flow i po raz trzeci HE-4 :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności