Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

2.0 PC do 2000zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Monitory studyjne obojętnie jakie i już będzie poprawa ;) . Jakie to nie wiem napisz do chłopaków w temacie o monitorach studyjnych. Ja Ci mogę pomóc jeśli w grę wchodzą używki vintage takich monitorów/kolumn aktywnych. Na alle wiszą philipsy aktywne za 500zł. Co mogę doradzić to nie bierz nic z głośnikiem poniżej 6". 

Edytowane przez Oskar2905
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Noah napisał:

Kef egg 

Takie gówienko zagra lepiej?

Godzinę temu, Oskar2905 napisał:

Monitory studyjne obojętnie jakie i już będzie poprawa ;) . Jakie to nie wiem napisz do chłopaków w temacie o monitorach studyjnych. Ja Ci mogę pomóc jeśli w grę wchodzą używki vintage takich monitorów/kolumn aktywnych. Na alle wiszą philipsy aktywne za 500zł. Co mogę doradzić to nie bierz nic z głośnikiem poniżej 6". 

Jakoś nie mogę się przekonać do monitorów, ponoć to suche granie bez emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Z tego co widzę łączą się bezpośrednio przez USB, ciekawe są.

Maja wbudowany dac do 24/96 , aptx , usb... u mnie podłączone są do telewizora ,kompa i po bluetooth z telefonem . Mam je ponad 2 lata i graja zawodowo jak dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, vonBaron napisał:

Takie gówienko zagra lepiej?

Jakoś nie mogę się przekonać do monitorów, ponoć to suche granie bez emocji.

Nie prawda ;) . Zależy jakie kupisz. Ponoć do domu im tańsze tym bardziej konsumencko grają a nie studyjnie. Za te philipsy mogę zaręczyć że będą grać świetnie na średnicy i wysokich. Na basie nie wiem jak będzie ale tragedii też nie powinno być. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Noah napisał:

Maja wbudowany dac do 24/96 , aptx , usb... u mnie podłączone są do telewizora ,kompa i po bluetooth z telefonem . Mam je ponad 2 lata i graja zawodowo jak dla mnie 

I na allegro wiszą po 1250zł :rolleyes: Oj kuszą

1 minutę temu, Oskar2905 napisał:

Nie prawda ;) . Zależy jakie kupisz. Ponoć do domu im tańsze tym bardziej konsumencko grają a nie studyjnie. Za te philipsy mogę zaręczyć że będą grać świetnie na średnicy i wysokich. Na basie nie wiem jak będzie ale tragedii też nie powinno być. 

Podaj linka jak możesz do tych monitorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały i no cóż, spodziewałem się więcej, ogromne szumy własne, bardzo krótkie kable, o ile góra i środek są naprawdę ok to brakuje basu.

Na moje ucho Solo brzmią kompletniej.

Te "jaja" nie są złe ale dobre do parowania z telefonem, tv czy laptopem i to tyle.

Poczekam na dłuższy kabel USB ale wątpię że to coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały i no cóż, spodziewałem się więcej, ogromne szumy własne, bardzo krótkie kable, o ile góra i środek są naprawdę ok to brakuje basu.

Na moje ucho Solo brzmią kompletniej.

Te "jaja" nie są złe ale dobre do parowania z telefonem, tv czy laptopem i to tyle.

Poczekam na dłuższy kabel USB ale wątpię że to coś zmieni.

Jeśli chciałeś konkretny bas to raczej powinieneś iść np. W monitory audio z membrana 8 cali. Coś za coś, chciałeś mniejsze głośniki, z mniejszą membraną i mniejszą pojemnością skrzynki zawsze idzie w parze mniej basu i jego słabsze zejście. Ewentualnie po prostu do twojego zestawu kef dokup subwoofer, przecież maja z tyłu wyjście.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności