Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dwa wzmacniacze - para kolumn


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak w temacie. Wzmacniacz stereo do słuchania muzyki, amplituner do kina domowego i jedna para kolumn. Są jakieś gotowe, względnie niedrogie przełączniki? Google mi nie pomaga.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz pamiętał żeby mieć włączone tylko jeden sprzęt na raz to możesz podłączyć na żywca i się nie powinno nic stać. Jak chcesz zrobić to profesjonalnie to niemieckie firmy wypuszczaly kiedyś przelaczniki do tego tylko że nie wiem czy wzmacniacze można było przełączać...kolumny na pewno ale wzmacniacze nie wiem. 

Tutaj masz najtańsze rozwiązanie żeby nie płacić 500zl za kilka przełączników i kilka centymetrów kabelkow ? http://audio-room.net/podlaczamy-2-wzmacniacze-do-jednej-pary-kolumn-przelacznik-wzmacniaczykolumn/

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Bywalec
Dnia 12/23/2017 o 09:57, Oskar2905 napisał:

Jak będziesz pamiętał żeby mieć włączone tylko jeden sprzęt na raz to możesz podłączyć na żywca i się nie powinno nic stać. Jak chcesz zrobić to profesjonalnie to niemieckie firmy wypuszczaly kiedyś przelaczniki do tego tylko że nie wiem czy wzmacniacze można było przełączać...kolumny na pewno ale wzmacniacze nie wiem. 

Tutaj masz najtańsze rozwiązanie żeby nie płacić 500zl za kilka przełączników i kilka centymetrów kabelkow ? http://audio-room.net/podlaczamy-2-wzmacniacze-do-jednej-pary-kolumn-przelacznik-wzmacniaczykolumn/

 

Trzeba pamiętać o jednym - nie można mieć podłączonych dwóch wzmacniaczy na raz (nawet, jeżeli jeden jest wyłączony). Ergo: wszelakie przełączniki nie mogą być typu make-before-brake (czyli nie mogą, tak, jak w drabinkach rezystorowych do regulacji głośności najpierw włączać następną "pozycję" a potem dopiero rozłączać poprzednią). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności