Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki ~400 zł


GoldenightMC

Pytanie

Witam, tak jak w tytule, poszukuje słuchawek w okolicach 400 złotych (MAX 450).

 

  • Źródło: Audiotrak Prodigy Cube BE
  • Przeznaczenie: Uniwersalne - głównie gry, filmy, muzyka (pliki flac i  mp3 256, gatunek bardziej elekto, synthwave, retrowave, ale też instrumentalna, często słucham soundtrack'ów z gier)
  • Preferowane brzmienie: naturalne, żadne tony nie przesadzone, dobra separacja, niezła scena. 
  • Wymagania: wokółuszne, zamknięte, kolor czarny bądź ciemny.

 

Co do swoich doświadczeń miałem jedynie okazje posłuchać słuchawek HyperX Cloud 1 podpięte do Fiio E10k, i dźwięk był nawet niezły, jednak brakowało mi w nich trochę basu.

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 godziny temu, GoldenightMC napisał:

 

  • Preferowane brzmienie: naturalne, żadne tony nie przesadzone, dobra separacja, niezła scena. 

 

Toż to brzmi, wypisz wymaluj, jak Focal Listen. :) Używki spokojnie w budżecie dorwiesz, gdyż nowe najtaniej jakoś teraz około 480 zł stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 hours ago, second said:

Toż to brzmi, wypisz wymaluj, jak Focal Listen. :) Używki spokojnie w budżecie dorwiesz, gdyż nowe najtaniej jakoś teraz około 480 zł stoją.

 

Niestety używek nigdzie nie znalazłem, ale propozycja ciekawa, napewno o nich poczytam.

 

EDIT: Tylko jeszcze pytanie, dlaczego w niektórych sklepach są one po ok. 500 zł a gdzie niegdzie +800?

Edytowane przez GoldenightMC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, GoldenightMC napisał:

 

Niestety używek nigdzie nie znalazłem, ale propozycja ciekawa, napewno o nich poczytam.

 

EDIT: Tylko jeszcze pytanie, dlaczego w niektórych sklepach są one po ok. 500 zł a gdzie niegdzie +800?

 

Od jakiegoś czasu jest promo producenta na ten model i niektóre salony sprzedają za około 500 zł. Jak długo taka cena się utrzyma, nie wiadomo. To co widać w innych sklepach, to standardowa ich cena, która zazwyczaj oscylowala w okolicach 1k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@second Poczytałem o tych słuchawkach, i ludzie twierdzili że najlepiej łączyć je z ciepłym źródłem..., kiedy mój DAC skłania się ku zimnu. Dlatego też muszę zrezygnować z Focal'ów, również między innymi przez to że wychodzą one poza mój budżet. Mógłbyś mi coś jeszcze polecić?

 

Edytowane przez GoldenightMC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności