Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Głośniki komputerowe do 650zł(death metal, grindcore, black metal, HC, punk)


Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka jak w temacie, na razie będzie to chodziło na integrze ale w planie mam dokupienie jakiejś dzwiękówki.Chce żeby było słychać wszystko wyraźnie, bez zlewania się.

 

Edit:

Trochę powiększyłem budżet, 650zł

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jak jest z basem u nich? bo do muzyki którą słucham i w ogóle do metalu ogółem ja nie cierpię dużej ilości basu.Musi być to wszzystko w miare wyważone.Najlepiej jakby było podobnie jak na słuchawkach HD681 które do metalu są kapitalne mimo swojej niskiej ceny ale oczywiście nie będzie podobnie bo to jednak słuchawki a w skrócie tak chciałbym aby te głośniki grały.

Przykładowy utwór( nie wiem jak to pomniejszyć)

 

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, deftones9 napisał:

a jak jest z basem u nich? bo do muzyki którą słucham i w ogóle do metalu ogółem ja nie cierpię dużej ilości basu.Musi być to wszzystko w miare wyważone.Najlepiej jakby było podobnie jak na słuchawkach HD681 które do metalu są kapitalne mimo swojej niskiej ceny ale oczywiście nie będzie podobnie bo to jednak słuchawki a w skrócie tak chciałbym aby te głośniki grały.

Przykładowy utwór( nie wiem jak to pomniejszyć)

 

 

Też nie lubię nadmiaru basów. W edifierach  1700bt ich ewentualny nadmiar możesz sobie skorygować pokrętłem. Osobiście zakres niskich tonów mam ustawiony na zero, czyli nie  dodaje, ani nie ujmuję i wydaje mi się to wystarczające, ale czasami realizacjia płyty bądź ścieżka dzwiękowa w filmie  wymusza na mnie korygowanie basu w jedną bądź drugą stronę. 

Ważną rolę spełnia też skierowania głśników w stronę uszu,na co pozwala ich budowa( sa skierowano lekko w górę,  a jako , że z założenia to są głośniki komputerowe, przynajmniej ja tak je używam, to wywiązują się z tego zadania doskonale, a są oddalone około 1m-1,5 m od uszu. Gdy przykładowo leżę na łóżku i oglądam film, przy tak ustawionych głośnikach musze korygować niskie tony w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności