Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

wzmacniacz do SanDisk i AKG k240 Studio


tommodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Słuchawki AKG k240 Studio plus odtwarzacz SanDisk Clip Sport. Potrzeba mi to spiąć dobrym wzmacniaczem. Słuchawki potrzebują trochę mocy, której odtwarzacz ma zbyt mało. Zastanawiam się nad FiiO A3 (E11k). Czy moc tego wzmacniacza będzie wystarczająca? Lub coś innego, podobnego w cenie do 300zł. Powinno być trochę naturalnego basu, ale nie sztucznie podbitego. Słucham dobrej jakości muzyki z gatunku rocka, metalu, czasem pop. Dzięki za rozsądne podpowiedzi. Mówią, że kto pyta nie błądzi:-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, December 16, 2017 o 19:42, Andrewek napisał:

Powinno być ok. Równie dobrze możesz zmienić grajka na Xduoo D3 lub X3 na przykład, on da sobie radę z K240 :) A w przyszłości masz wyjście Line-Out jakbyś chciał np stacjonarny wzmak mieć też.

Słuszna rada. Z tego, co udało mi się przeczytać na temat tego nowego xDuoo D3 wygląda przyzwoicie. Cena/jakość powinien chyba mi pasować. Nie mam wygórowanych wymagań, raczej mp3 lub ogg, jednak oryginalne utwory zgrane z CD. Tylko jak narazie D3 chyba jeszcze nie dostępna u nas w sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link MPM. Jak widzę na ekranie wyświetlacza opisy w języku chińskim... Czy tak jest ustawione domyślnie i czy po zakupie nie będę miał kłopotu wybrać menu polskojęzyczne; sądzę, że jest w ogóle dostępne. Oczywiście ostatecznie po angielsku też dam radę;) Dzięki za podpowiedź. Jeżeli ma moc 250 mW dla 32 Ohmów, to przy moich 55 Ohmowych sądzę, że jakieś 160 mW spoko powinien zapodać. Wiadomo, że na tzw. maxa nikt przy zdrowych zmysłach nie słucha, no chyba, że bardzo cicha płyta i otoczenie odsłuchowe niezbyt wyciszone. Zaś ta bateria niecałe 1000 mAh...trochę mało. Ale 12 godzin odsłuchu spoko powinna wytrzymać. W końcu polimerowa;) Szkoda, że nie mam możliwości praktycznie urządzenia przetestować. Wiem, 14 dni na odesłanie...tylko to kosztuje, zrozumiałe;) Przesyłka tam i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności