Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Bezprzewodowe słuchawki na siłownie


norbar

Pytanie

Hej

Szukam bezprzewodowych słuchawek na siłownie. Nie chce by sie rozleciały od potu, a brak przewodu bo nic mnie tak nie irytuje jak wyrwanie sobie słuchawki z ucha kolanem zahaczając o kabel. 

 

Idealnie chce wydać mało bo na siłce jakość dzwięku znacznie mniej ważna. Od tego mam 3 komplety słuchawek w domu. Preferencyjnie doki. Macie jakies sensowne pomysły? Wolałbym do 200pln się zmieścić więc Jabry odpadają. Któryś azjatycki produkt typu Meizu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podłączę się pod pytanie kolegi, bo mam podobny dylemat. Jak tłumienie w tych RHA, bardzo odcinają od świata? Bo głównie mi trzeba słuchawki do biegania i na rower, a że lubię żyć, to szukam czegoś co nie tłumi właściwie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, second napisał:

Podłączę się pod pytanie kolegi, bo mam podobny dylemat. Jak tłumienie w tych RHA, bardzo odcinają od świata? Bo głównie mi trzeba słuchawki do biegania i na rower, a że lubię żyć, to szukam czegoś co nie tłumi właściwie wcale.

 

Tłumienei jest umiarkowane. RHA nie wkłada się zbyt głęboko do kanału. Nadają się do biegania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co zatem można polecić? Ja posiadam denon ah-w150 i tak jak piszesz....wystarczy lekka przebieżka i co chwile wypadają. Dodatkowo na 2 h trening kilka razy muszę „czyścić” ucho, bo pchełki się wysuwają z kanału.

Co zatem można polecić? Ja posiadam denon ah-w150 i tak jak piszesz....wystarczy lekka przebieżka i co chwile wypadają. Dodatkowo na 2 h trening kilka razy muszę „czyścić” ucho, bo pchełki się wysuwają z kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedynie typu Jabra Sport z zausznikami pozostają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 13.12.2017 o 15:59, mojo_aka_jojo napisał:

RHA MA650 wireless. Sprawdzone. Warto dołożyć.

 

x2 ponad budżet to nie dokładanie. W tym roku już i tak mnie zakupów czeka i czekało dużo bo przez durny zastępczy kabel zgubiłem jedno moje kochane sf5pro i kupiłem pod głośne biuro i podróże plantronics backbeat pro.

 

Ogólnie szukam słuchawek na siłke i tylko na siłke. Nie biegam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, norbar napisał:

 

x2 ponad budżet to nie dokładanie. W tym roku już i tak mnie zakupów czeka i czekało dużo bo przez durny zastępczy kabel zgubiłem jedno moje kochane sf5pro i kupiłem pod głośne biuro i podróże plantronics backbeat pro.

 

Ogólnie szukam słuchawek na siłke i tylko na siłke. Nie biegam. 

 

do 200zł - mee audio kilka modeli jest wartych zainteresowania

do 100zł - remax/awei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 17.12.2017 o 17:49, bigmaras napisał:

 

do 200zł - mee audio kilka modeli jest wartych zainteresowania

do 100zł - remax/awei

 

Kupowałem od kolegi mee audio jakieś dwa lata temu. Słucham do dziś. Tłukę w worek i rzucam sztangami znad głowy na co dzień. Nie wyobrażam sobie zrobić treningu bez słuchawek. Super izolacja i mega komfort noszenia. Jak padną to kupię drugi raz bez zastanowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kielek odkopałeś wątek z 2017r i jedyne Twoje posty od rejestracji to polecanie modelu aftershokza, których konstrukcja jest mocno nie wygodna a stosunek jakości do ceny tych słuchawek jest dość marny. Pomijam już fakt, że autor pytał o słuchawki dokonałowe a te aftershokzy to nauszne i budżet był poniżej 200zł a ten wynalazek proponowany przez Ciebie kosztuje 400.

 

image.png

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności