Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×

Pytanie

Witam serdecznie,

po ponad 2 latach używania, moje dotychczasowe słuchawki postanowiły dać du... dokonać żywota, znaczy jedna z nich przestała grać, przyprawiając mnie o ataki szewskiej pasji.

Najważniejsze pogrubione

Typ: dokanałowe

Sprzęt: sansa clip+, oneplus 3

Pochodzenie muzyki: spotify, utwory w flac, mp3 320kbps

Poprzednie/obecne słuchawki: brainwavz alpha, brainwavz M2, hyperx cloud

Rodzaj muzyki: House, chill, pop, DnB, Dubstep, muzyka clubowa, techno, wszystko czego nie potrafię nazwać, jest raczej energiczne, posiada sporo bassu

Sposób i częstotliwość używania: spacery, autobus, siedzenie na kanapie, bieganie, podróże, w trakcie zakupów, obiadu, praktycznie zawsze, 364 dni w roku

Wymagania: mają grać podobnie, albo lepiej od poprzednika, dodatkowym atutem jest niezniszczalność, głębia, przestrzenność dźwięku

Cena: budżet studencki pozwala mi na wydatek w kwocie 0 - 350 zł, ale niezniszczalność jest w cenie, więc suchy chleb przez miesiąc też będzie smaczny :lol:

Przez 2 lata wypadłem z obiegu i nie miałem okazji używać innych słuchawek niż BW M2, więc zdaję się na Waszą łaskę i dobre słowo ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

To poszukaj JVC FRD 80 raczej używki. Albo nowość z aliexpress.com Swing IE800 za 12,24$. Mogą też być KZ ED9, ZST ZS5 lub 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Może używane UE Triple.fi? Brzmieniowo to by był mój faworyt, lecz biegać w nich może być ciężko, gdyż są dość duże. 

JBL polecane przez @Jaro54 do elektroniki powinny być jak znalazł, fajny bas, lecz moim zdaniem trochę mało przestrzeni. 

Ponadto rozważałbym na Twoim miejscu używane Yamaha EPH-100 lub nowe Final Audio E3000. Jest sporo w internecie na ich temat.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jeszcze możesz spróbować Remax RM-610D, na allegro po 39 pln, solidne i grają całkiem nieźle-warte swojej ceny a nawet sporo więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Jaro54 Nie bójmy się górnego przedziału cenowego który podałem w pierwszym poście. Powyżej niego zaczniemy jeść oszczędnie :lol::lol:

@second Używanego sprzętu wolę unikać, zwłaszcza przy mojej częstotliwości jego używania... Po prostu nie jestem w stanie pozwolić sobie na dzień bez słuchawek <_<

Yamaha wydaje się dość ciekawa, natomiast nie mam przekonania do tego, z pozoru wydającego się miękkim, przewodu. Może i niepotrzebnie, kwestia do przetrawienia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Polecam sony mh1. Nie wiem jak grają w stosunku do wymienionych w temacie, ale pancerne są na pewno. Może i mają niewygodny kabel i duży efekt mikorofonowy ale owocuje to pancernością. Tak samo wtyk jack jest pancerny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Magaosi K3 Pro lub nieco drożej K3 HD. Małe, całkiem wygodne, grają V, ale z wyższą kulturą niż Brainwavz, aluminiowe kopułki i wymienny kabel na wtykach mmcx, więc jak padnie, to kupuje się nowy przewód i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi