Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

PSYCHO

Pytanie

Witam serdecznie,

 

po ponad 2 latach używania, moje dotychczasowe słuchawki postanowiły dać du... dokonać żywota, znaczy jedna z nich przestała grać, przyprawiając mnie o ataki szewskiej pasji.

Najważniejsze pogrubione

Typ: dokanałowe

Sprzęt: sansa clip+, oneplus 3

Pochodzenie muzyki: spotify, utwory w flac, mp3 320kbps

Poprzednie/obecne słuchawki: brainwavz alpha, brainwavz M2, hyperx cloud

Rodzaj muzyki: House, chill, pop, DnB, Dubstep, muzyka clubowa, techno, wszystko czego nie potrafię nazwać, jest raczej energiczne, posiada sporo bassu

Sposób i częstotliwość używania: spacery, autobus, siedzenie na kanapie, bieganie, podróże, w trakcie zakupów, obiadu, praktycznie zawsze, 364 dni w roku

Wymagania: mają grać podobnie, albo lepiej od poprzednika, dodatkowym atutem jest niezniszczalność, głębia, przestrzenność dźwięku

 

Cena: budżet studencki pozwala mi na wydatek w kwocie 0 - 350 zł, ale niezniszczalność jest w cenie, więc suchy chleb przez miesiąc też będzie smaczny :lol:

 

Przez 2 lata wypadłem z obiegu i nie miałem okazji używać innych słuchawek niż BW M2, więc zdaję się na Waszą łaskę i dobre słowo ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To poszukaj JVC FRD 80 raczej używki. Albo nowość z aliexpress.com Swing IE800 za 12,24$. Mogą też być KZ ED9, ZST ZS5 lub 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może używane UE Triple.fi? Brzmieniowo to by był mój faworyt, lecz biegać w nich może być ciężko, gdyż są dość duże. 

JBL polecane przez @Jaro54 do elektroniki powinny być jak znalazł, fajny bas, lecz moim zdaniem trochę mało przestrzeni. 

Ponadto rozważałbym na Twoim miejscu używane Yamaha EPH-100 lub nowe Final Audio E3000. Jest sporo w internecie na ich temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze możesz spróbować Remax RM-610D, na allegro po 39 pln, solidne i grają całkiem nieźle-warte swojej ceny a nawet sporo więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54 Nie bójmy się górnego przedziału cenowego który podałem w pierwszym poście. Powyżej niego zaczniemy jeść oszczędnie :lol::lol:

@second Używanego sprzętu wolę unikać, zwłaszcza przy mojej częstotliwości jego używania... Po prostu nie jestem w stanie pozwolić sobie na dzień bez słuchawek <_<

 

Yamaha wydaje się dość ciekawa, natomiast nie mam przekonania do tego, z pozoru wydającego się miękkim, przewodu. Może i niepotrzebnie, kwestia do przetrawienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Magaosi K3 Pro lub nieco drożej K3 HD. Małe, całkiem wygodne, grają V, ale z wyższą kulturą niż Brainwavz, aluminiowe kopułki i wymienny kabel na wtykach mmcx, więc jak padnie, to kupuje się nowy przewód i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności