Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw słuchawki+(DAC+amp)+(mikrofon?)do 1000 zł


Binambik

Pytanie

Witajcie!
W życiu jest tak, że człowiek ma pewien plan- ja też taki miałem DT770/DT990 +E10K i tym sposobem przyszłoroczny prezent z okazji 18 urodzin brata miałbym z głowy.

Dlatego wyżej wymieniony zestaw wraz z mikrofonem krawatowym boya  zostawiam sobie jako wyjście awaryjne.

Niestety okazało się, że bratu zależy na mikrofonie jak w typowo gamingowych headsetach.
Wkurza mnie to strasznie bo te plastikowe badziewia jakoś  nie przekonują i trudno mi dać wiarę, że będą dobrze reprodukowały dźwięk.

Młody zaczyna słuchać muzyki ale "nauka" co to jest dobrze brzmiące granie a co nie jeszcze dłuuuugo potrwa. 
Zauważyłem, że pojawiło się sporo słuchawek od bardziej uznanych producentów już z mikrofonem.
Inna sprawa, o której zbyt wielkiego pojęcia nie mam to kwestia tego czy można np. do E10K podłączyć trójpinowego jacka i nie będzie problemu z mikrofonem w grach, w których brat bierze udział.
Może jest combo, które nie zrujnuje portfela ale nada się też do mikrofonu ?
Mój przegląd:

BEYERDYNAMIC CUSTOM GAME
Sennheiser GAME ZERO
HyperX Cloud Alpha


A może ma ktoś jeszcze jakiś lepszy pomysł?

PS. Mam czas na zakup dlatego zadaję pytanie, sprawa nie jest paląco pilna ;)

Edytowane przez Binambik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze mikrofon Zalman MIC1 za 25 zł na pewno nie odstaje jakością rozmów od tych w/w. Może warto przeprowadzić edukację ;)

Jego montaż jest dziecinnie łatwy wystarczy go wpiąć w kabel od słuchawek i podłączyć w wejście słuchawkowe na karcie muzycznej. 

Brat jest pełnoletni na pewno zrozumie...a wtedy wybór słuchawek stoi otworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mmx300 fajne. Napisałem w tamtym wątku...

Co do zalmana mój przejaciel z tego korzysta przy DT990 i wskazuje, że nie jest to delikatnie powiedziawszy idealne rozwiązanie.

Niemniej mmx300 w dobrej cenie + jakiś dac i miałbym temat z głowy + może i parę groszy by zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

UP. Biorę MMX300

Jeśli ktoś jest w stanie z podpowiedzieć jakieś fajne źródło do tych słuchawek to będę wdzięczny.

Górny limit pod kombo to 350 zł. Jak będzie mniej to super.

Wymagania dźwiękowe: selektywność, przestrzenność i dobra rozdzielczość + synergia ze sprzętem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności