Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sluchawki douszne bluetooth do 250zl dla kobiety


magnum

Pytanie

Witam wszystkich,
Chcialbym kupic sluchawki dla mojej zony. Szukam sluchawek bezprzewodowych, dokanalowych, malych z mikrofonem. Nie chcialbym nic przesadnie drogiego do jako ze nie jest ona audiofilem, do okolo $50, lubi jedynie czyste i glosne brzmienie z mocnym bassem. Glownie uzywa sluchawek na silowni wiec musza byc wygodne, czesto zapomina o ladowaniu takze dobra bateria jest wskazana. Mieszkamy w Stanach wiec dostep do sluchawek stad jest ulatwiony. Muzyke odtwarza glownie z telefonu (Moto Z Play). 
Wczesniej uzywala Mee audio M9B (starsza wersje) ale niestety je zgubila. Byla z nich bardzo zadowolona, byly idealne do jej uszu i mialy mocny bass. Niestety juz ich nie produkuja, robia teraz nowy model, no i chcialbym kupic moze cos lepszego. Probowala tez moich Jaybirds X2, podoba sie jej dzwiek ale sa troszke za duze i mocno wystaja. Mam rowniez TaoTronics TT-BH07 ale tych nie lubi i kompletnie jej nie pasuja i jej wypadaja.
SLuchawki ktore biore pod uwage to:
- KZ ZS3 + kabel bluetooth (nie znalazlem informacji o mikrofonie czy jest on wbudowany w sluchawke czy w kabel, jesli w kabel to niestety odpada bo modul bluetooth nie posiada mokrofonu)
- KZ ZST + kebl bluetooth (jak wyzej)
- Anker SoundBuds Slim
- Mee audio x5
- Mee audio M9B (nowy model, dostepny tylko na amazon)
- Mee audio X7 (nie jestem pewny co do baterii i wielkosci)
- Jaybird Freedom F5 (jesli znajde dobra promocje, jest mnostwo zlych opinii co do awaryjnosci)
- Mpow Auricolari
- Mpow Magnetic
- Bluedio N2
- Soundmagic e10 bt
- Aukley (spory wybor modeli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zerknij na te dwa modele : DN1 lub NiceCHK Bro i do nich kabelek BT że złączem mmcx 

Albo bierz z bazarku od @SuperataMeeaudio M6Pro i moduł BT od Avantree Clipper pro i zmieścisz się w cenie 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze mowiac wolalbym wbudowany bluetooth lub kabel bez duzego modulu gdyz na silowni moze to przeszkadzac., jestem pewny ze zonka by sie szybko tym znudzila.

Budzet moge troszke rozciagnac jednak nie chce nic bardzo drogiego bo mysle ze zona duzej roznicy nie uslyszy.

 

Jak sie ma Meeaudio M6Pro do x5 lub M9B?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bateria trzyma ok 2h kwestia głośności, ale biorąc pod uwagę rozmiary to i tak długo,nie jest zauważalnie sztywniejszy od oryginalnych kabli z mikrofonem czy sreberka ale fakt bez klipsa nie da się używać.tak mnie zadowalają i polecam to rozwiązanie :) pozostałe modele kz są już bardzo mało interesujące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W stanach sceptycznie podchodza do chinskich wynalazkow ale najlepsze opinie zgarniaja ZS3. Podobno maja najlepszy bass a to jest to na co zona zwraca uwage.

Niestety nie moge tez znalezc kabla na magazynie tutaj na miejscu takze przed swietami napewno nie dojdzie paczuszka z chin.

Byc moze zamowie z aliexpress te KZ a miedzyczasie kupie jakies inne sluchawki bluetooth niedrogie. Chyba ze cos z mojej listy bedzie sie nadawalo zamiast KZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Biedrze są Jabry Halo Fusion za 79,9 pln kup jako zapasowe 

Meeaudio M6Pro to bardzo dobre słuchawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To trzeba było tak od razu. Za ok godzinę będę miał chwilę to poszukam ci fajnych słuchawek na waszym rynku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też dłuższy czas podchodziłem sceptycznie do zakupów z chin.zst to słuchawki z cenie "ziemniaka które zagrają z odtwarzacza w cenie "ziemniaka,miałem zs3,5,6 i cała resztę i z każdymi wygrały właśnie zst:) z gearbest szły długo z Ali dostałem w niecały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pisalem w pierwszym poscie ze mieszkam w stanach :D 

 

Swietnie, bylbym bardzo wdzieczny.

Opinie na amerykanskich i polskich forach sie czesto roznia, bardziej ufam naszym stad tez tu jestem :P

 

Mee audio X7 (nie plus) sa na promocji za $35 takze wydaje mi sie ze warto. Mieliscie kiedys z nimi stycznosc?

Edytowane przez magnum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znalazłem 2 ciekawe propozycje dla ciebie

1. Klipsch R6 Bt

2. Meizu EP52 BT

Obydwa z rynku amerykańskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności