Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Beyerdynamic MMX 300 - Świetna cena. Ktoś chętny zamówić wspólnie i podzielić koszt wysyłki z UK?


DyndaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Obecnie w UK można kupić headset Beyerdynamic MMX 300 w bardzo okazyjnej cenie 99 funtów. Właściwie są to chyba Beyerdynamic DT770 Pro 32 ohm z lepszymi padami + dodany świetnej jakości mikro.

 

Niestety sprzedawca nie wysyła poza teren UK, lecz mam możliwość aby ktoś inny wysłał je do Polski. Wysyłka z UK trochę kosztuje ( jakoś 80-100 zł) i jakby ktoś się dołączył, to zawsze owa kwota się rozkłada wink.png

 

Ktoś zainteresowany?

 

 

Edit. 14.12.2017

 

Zamówienie składam w poniedziałek lub wtorek, więc jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać PW.

 

Będzie ono wysłane na początku stycznia, więc ewentualnie najpóźniej do początku owego miesiąca istnieje dalej opcja zamówienia pod warunkiem, że słuchawki dalej będą dalej dostępne.

 

Cena końcowa z wysyłką 550 zł.

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra nawet jakby uwzględniać, że to "tylko" DT770 z mikrofonem.

Pady są takie same jak w DT770, tylko wersja czarna, a nie srebrna, za to muszle moim zdaniem ładniejsze, no i mikrofon "w gratisie".

Zainteresowany nie jestem, bo już mam takie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrewek napisał:

Potwierdzam, dużo fajniejsze od DT770 :)

Pod jakim względem?

I widzę, że jest coś takiego jak secon generation. Jakieś znane różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a może ktoś zna kogoś kto by owymi słuchawkami był zainteresowany? Na samą myśl, że mam płacić prawie 100 zł za wysyłkę zad mnie piecze :P

 

Edit.

Napisałem do Beyerdynamic i zostało mi potwierdzone, że sprzedawca jest oficjalnym dystrybutorem w UK.

 

Produkt jest fabrycznie nowy, nieotwierany, nie ze zwrotu i jest na niego 2 letnia pełna gwarancja.

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie składam w poniedziałek lub wtorek, więc jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać PW.

 

Będzie ono wysłane na początku stycznia, więc ewentualnie najpóźniej do początku owego miesiąca istnieje dalej opcja zamówienia pod warunkiem, że słuchawki dalej będą dalej dostępne.

 

Cena końcowa z wysyłką 550 zł.

 

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności