Skocz do zawartości

Wew. karta dźwiękowa zamiast integry.


NehW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złożyłem sobie po kosztach PC do gier, aktualnie korzystam z integry przy płycie głównej, problem jest taki, że nie ma ona wcale mocy. Nie mam miernika, ale porównując do laptopa z którego korzystałem (najmocniejszy sprzęt) i HTC One S (którego wciąż użytkuję) wypada naprawdę słabo. Do tego dochodzi problem z dźwiękami w grach, które teoretycznie powinienem słyszeć gdyż mam porównanie z innym sprzętem w tym samym czasie.
Korzystam z JVC HA-S400, ale nie wiem czy nie kupię jakiś mocniejszych słuchawek gamingowych po nowym roku, ale póki co chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś dźwiękówka na PCI-e godna polecenia w niskiej cenie tak do około 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki gamingowe to termin marketingowy by wyciągnąć kasę z nieświadonych użytkowników. Od tego zacznij czytając na te tematy i nie daj się nabijać w butelkę takimi określeniami. Mnie zalewa jak słyszę określenie "słuchawki gamingowe" ...

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze słuchawki "gamingowe" jakie miałem to były Senki HD600. Tyle, że one nie miały w nazwie gamingowe, a te wszystkie plastik-fantastik z "gaming" w nazwie, to jak sprzedawanie g...ka zawiniętego w złoty papierek. Zwykłe dobre słuchawki, z okolich studyjnych, o studyjnej impedancji, czyli od 150 do 300 ohm i o nie pokręconej przestrzeni, do tego kartę z dedykowanym wzmacniaczem na pokładzie, najczęściej na TPA6120, który właśnie najlepiej spisuje się przy takiej impedancji. I będzie miazga w grach. Żaden pseudo gamingowy shit nie podskoczy. Pamiętam jak mnie wyzywali od cheaterów, że widzę przez ściany w Battlefieldzie. Bo zdejmowałem pacjentów jak się tylko zza rogu wychylili.  A ja ich po prostu wystarczająco wcześnie słyszałem, także kierunek z jakiego się zbliżają :)

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo bez odzewu nie mogłem podejść wcześniej do tematu.

Tak podejrzewałem że moje JVC będą lepsze, jednak nadal mam problem z dźwiękówka, a nią chciałem się zająć. (Mikrofon mam jakiś wpinany tracera w kabel za 10 zł i mi wystarczy ludzie i tak mówią że mnie zaiście słychać).

Co do słuchawek, dziewczyna chyba na święta mi coś zamówiła, miała być niespodzianka jednak reklamy google wszystko sprzedały. 

Wpadła mi w oko karta od Creative Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy FX.

Edytowane przez NehW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności