Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

[400zł +/-] Słuchawki nauszne


Xyliz

Pytanie

Cześć, szukam nowych słuchawek. Obecnie używam Mee Audio Pro m6 dokanałowe, lecz potrzebuję czegoś nausznego . Mogą to być sluchawki używane jak i nowe, byle mieściły się w cenie 400+/-.

Mój odtwarzacz to zwykły telefon Apple Iphone 5s, lecz planuję się przesiąść w najbliższym czasie na androida, dlatego ważne że jeśli słuchawki miały by mieć przyciski, to żeby działały na androidzie.

Słuchałbym na nich zespołów takie jak u2/sting/the police/linkin park/korn/system of a down/aerosmith/gunsów.

Widziałem poniżej temat jakiegoś użytkownika z podobnymi preferencjami, lecz zaproponowane tam słuchawki Klipsch nie podobają mi się strasznie wizualnie.  Także mam nadzieję że mi pomożecie. 

A i dodam że jesli propnujesz używki to żeby były dostępne w serwisie allegro, dla mnie taka kwota jest całkiem spora jak na słuchawki a wolę mieć pewność że to dojdzie takie jakie ma być. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Skoro masz zamiar słuchać ich z telefonu, to zakładam że głównie będziesz to robić poza domem, więc zaproponuję tylko zamknięte konstrukcje (aczkolwiek i coś otwartego w tej cenie by się znalazło). Najlepsze deale w tej cenie na chwilę obecną, to wg mnie:

 

1. Nowe Sony MDR-1A, promo na francuskim amazonie- https://www.amazon.fr/gp/product/B00N3WWG4U?psc=1&tag=pepperpl03-21 

W cenie mniejszej niż 450 zł masz świetne słuchawki, które normalnie kosztują około 800 zł. 

2. Używki Sony MDR-1R, sprawdź na forumowym bazarku, wyjdą nieco poniżej budżetu. 

3. Nowe Focal Listen, obecnie promocja, imo warto rozważyć dołożenie tych 100 zł- http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/LISTEN 

4. Takstar PRO82, ale te imo klasa niżej niż powyższe 3 modele, lecz dalej sensowne. 

 

Edit: Są jeszcze używane Brainwavz HM5 na allegro, które mieszczą się w budżecie, ~ pół półki wyżej niż Takstary ;)

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, second napisał:

Skoro masz zamiar słuchać ich z telefonu, to zakładam że głównie będziesz to robić poza domem, więc zaproponuję tylko zamknięte konstrukcje (aczkolwiek i coś otwartego w tej cenie by się znalazło). Najlepsze deale w tej cenie na chwilę obecną, to wg mnie:

 

1. Nowe Sony MDR-1A, promo na francuskim amazonie- https://www.amazon.fr/gp/product/B00N3WWG4U?psc=1&tag=pepperpl03-21 

W cenie mniejszej niż 450 zł masz świetne słuchawki, które normalnie kosztują około 800 zł. 

2. Używki Sony MDR-1R, sprawdź na forumowym bazarku, wyjdą nieco poniżej budżetu. 

3. Nowe Focal Listen, obecnie promocja, imo warto rozważyć dołożenie tych 100 zł- http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/LISTEN 

4. Takstar PRO82, ale te imo klasa niżej niż powyższe 3 modele, lecz dalej sensowne. 

 

Edit: Są jeszcze używane Brainwavz HM5 na allegro, które mieszczą się w budżecie, ~ pół półki wyżej niż Takstary ;)

prosił o nauszne a nie wokółuszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, second napisał:

Skoro masz zamiar słuchać ich z telefonu, to zakładam że głównie będziesz to robić poza domem, więc zaproponuję tylko zamknięte konstrukcje (aczkolwiek i coś otwartego w tej cenie by się znalazło). Najlepsze deale w tej cenie na chwilę obecną, to wg mnie:

 

1. Nowe Sony MDR-1A, promo na francuskim amazonie- https://www.amazon.fr/gp/product/B00N3WWG4U?psc=1&tag=pepperpl03-21 

W cenie mniejszej niż 450 zł masz świetne słuchawki, które normalnie kosztują około 800 zł. 

2. Używki Sony MDR-1R, sprawdź na forumowym bazarku, wyjdą nieco poniżej budżetu. 

3. Nowe Focal Listen, obecnie promocja, imo warto rozważyć dołożenie tych 100 zł- http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/LISTEN 

4. Takstar PRO82, ale te imo klasa niżej niż powyższe 3 modele, lecz dalej sensowne. 

 

Edit: Są jeszcze używane Brainwavz HM5 na allegro, które mieszczą się w budżecie, ~ pół półki wyżej niż Takstary ;)

z tego zestawu to sony mdr-1r i Takstar PRO82 by mnie interesowały, focal listeny super ale ciężko mi jest dołożyć aż 100zł. Nie jestem osobą zarabiającą więc uzbieranie 100zł więcej to ciężki orzech do zgryzienia. te Brainwavz HM5 wydają mi się zbyt duże, na moją małą głowę to będzie zbyt wielkie. Nie ejstm jakimś audiofilem, czy te takstary będa ok do tego źródła i do tej muzyki? 

2 godziny temu, whero napisał:

prosił o nauszne a nie wokółuszne

mogą być i te i te ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za ok 200 pln z Amazon.de musical Fidelity MF 100, z Chin Bosshifi B8 za ok 60$, z Polski Klipsch Reference On-ear za 399 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Jaro54 napisał:

Za ok 200 pln z Amazon.de musical Fidelity MF 100, z Chin Bosshifi B8 za ok 60$, z Polski Klipsch Reference On-ear za 399 pln 

jesli nie allegro to inny polski duży sklep, zależy mi na tym bardzo.  w pierwszym poście właśnie wspomniałem o tych słuchawkach, kompletnie mi się nie podobają. A nie będę się zmuszał do noszenia czegoś co mi się nie podoba

a może coś z niższej półki do 300zł? Znajdę coś ciekawego, nie tak ogromnego jak wyżej wymienione słuchawy ? Jak już pisałem nie jestem audiofilem i w słuchawkach od iphona i mee audio m6 pro mi się dobrze muzy słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co ci się nie podoba w nich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat napis nie jest na plastiku tylko na metalu. Chyba tylko na obrazkach oglądałeś. Z ciekawości idź gdzie mają i weź do ręki i oceń w realu. Warte swojej ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, Jaro54 napisał:

Akurat napis nie jest na plastiku tylko na metalu. Chyba tylko na obrazkach oglądałeś. Z ciekawości idź gdzie mają i weź do ręki i oceń w realu. Warte swojej ceny 

ale nawet nie chodzi mi o materiały, chodzi o efekt wizualny. Nie podoba mi się ten bok słuchawek. Może i warte swojej ceny, ale z gustami się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziaľem kilka miesięcy temu samsung level-on za 199zł w media expert. Fajnie to całkiem grało. Używane sennheiser momentum on ear to też spoko opcja. 

Sennheiser hd25 używane - po m6 będą fajnie brzmieć. 

Z tanizny: superlux hd562 jako podróbki hd25 grają świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, ZenekHajzer napisał:

Widziaľem kilka miesięcy temu samsung level-on za 199zł w media expert. Fajnie to całkiem grało. Używane sennheiser momentum on ear to też spoko opcja. 

Sennheiser hd25 używane - po m6 będą fajnie brzmieć. 

Z tanizny: superlux hd562 jako podróbki hd25 grają świetnie. 

sennheiser momentum on ear podobają mi się wizualnie bardzo i nie są takie ogromne, hd25 od 5stówek chodzą ;(

sennheiser momentum on ear będą dobre na ten typ muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O których pisałeś 

 

4601902_sa.jpg

images.jpeg

Pierwsze to Reference R6 a drugie Reference On-ear 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności