Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte + wzmacniacz słuchawkowy do telefonu - do 2k pln


Skubaniec

Pytanie

Witam speców,

 

Chciałbym kupić słuchawki zamknięte, miejskie. Nie muszą mega wytłumiać, ale im bardziej tym lepiej (do pewnego poziomu). Odnośnie konstrukcji, to zależy mi na tym, żeby były na tyle duże, żeby całe ucho się zmieściło (nie mam bardzo dużych uszu ;) ), ale jednocześnie, żeby były w miarę mobilne (składanie itp.).

 

Co do dźwięku, chciałbym żeby były muzykalne, żwawe, raczej basowe. Na długie spacery. Gatunki w sumie wszystkie oprócz muzyki klasycznej i jakichś niszowych. Więc słuchawki dość uniwersalne.

 

W 100% przypadków słuchawki będą używane z telefonem, spotify, tidal itp. Na pewno nie chcę odtwarzacza. Dlatego też potrzebowałbym do tych słuchawek jakiś wzmacniacz.

 

Na zestaw mógłbym przeznaczyć od 1,5 do 2 tysięcy.

 

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to będę wdzięczny.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Akurat przeglądam okazje na "dziś" i trafiłem w okazyjnej cenie na słuchawki hi-fi Sony MDR-1A w wersji czarnej z francuskiego Amazonu.
Cena: €99 + koszty wysyłki: ~€6, więc na nasze niewiele ponad 440 zł. W naszych sklepach dość znacznie ponad 700 zł.
Dźwiękowo i konstrukcyjnie powinny pasować, trochę recenzji w necie znajdziesz, a i kasy też zostanie na resztę zestawu:
-klik-

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo z amazonu Definitive Technology Symphony 1. Za ok 40 % wygodne słuchawki BT z ANC, z wbudowanym dac, które możesz wykorzystać i przewodowo bez potrzeby wzmacniacz link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślałem o bezprzewodowych, w ogóle taki był pierwotny plan, ale z tego co słuchałem w sklepach (głównie saturny itp), to jedyne, które mi podchodziły to JBL Everest 700, ale i tak brakowało mi w nich z 2-3 poziomów głośności więcej, dźwiękowo byłoby nawet w miarę (tylko strasznie 'kobylaste' jak na moją głowę ;) ). Nie ma za bardzo gdzie posłuchać czegoś lepszego/droższego, a kota w worku w tym przypadku nie kupię. Dlatego pomyślałem o przewodowych i wzmacniaczu..

 

I nie wiem czy model telefonu ma znaczenie, ale jakby co, to mam OnePlus 3T.

Edytowane przez Skubaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Umów się np w mp3store bo mają w ofercie te Definitive Technology Symphony 1. Posłuchasz i zobaczysz czy ci pasują. A kupisz gdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności