Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do słuchania rocka


JacobB

Pytanie

Cześć, posiadam telefon Xiaomi redmi Note 4. Jestem fanem zespołów the Police,  Linkin park, U2 the Beatles.  Mam do wydania 500zl na używane słuchawki. Tylko nie wiem czy jest sens aż tyle kasy wydawać na słuchawki skoro źródło nie jest zbyt dobre i nie jestem jakimś audiofilem. Dobrze mi się słuchalo muzyki na akg k518dj,  ale zbyt uciskaly  głowę. Mam małą głowę i lubię długie odsłuchu w domu,  autobusie jak i na rowerze w sezonie. Słuchawki mogą być używane,  jeśli są takie na allegro to możecie dawać propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

B&O h6 sobie zobacz. Police na tym brzmi świetnie. Jest mięsko i przestrzeń. W ogóle do rocka dobry wybór. Spory skok po k518,, a i basu nie braknie. Małe i wygodne. W komisie, tu na forum jest obecnie chyba kilka ofert po ostatnich promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do rocka a w szczególności tego co słuchasz (sam też tego słucham) Klipsch Reference On-ear się nada. Mimo że nauszne to bardzo wygodne i nie męczą nawet po kilku godzinach słuchania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czasami słucham na swoim stareńkim Mi3 i nie ma problemu. Jedynym ograniczeniem jest by telefon lub dap nie były za ciemne. Jedyny znany mi przypadek braku synergii tych słuchawek to Aigo z6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, zdzichon napisał:

B&O h6 sobie zobacz. Police na tym brzmi świetnie. Jest mięsko i przestrzeń. W ogóle do rocka dobry wybór. Spory skok po k518,, a i basu nie braknie. Małe i wygodne. W komisie, tu na forum jest obecnie chyba kilka ofert po ostatnich promocjach.

Ciężko znaleźć takie na allegro do 500zl niestety

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Do rocka a w szczególności tego co słuchasz (sam też tego słucham) Klipsch Reference On-ear się nada. Mimo że nauszne to bardzo wygodne i nie męczą nawet po kilku godzinach słuchania 

Czy nieodlaczany kabel nie będzie stanowić problemu?  Bo parę razy musiałem kable wymieniać w akg.  A jak słuchawki radzą sobie z lekkim zamoknięciem (lekki deszczyk)?  Bo nie ukrywam zawsze jak wychodzę na dwór to muszę coś mieć na uszach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też od kilku lat spaceruje bez względu na pogodę. Nie zamkną oczywiście jak nie będziesz chodził w czasie monsunu :). Raczej kabel nie wygląda na lichy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaka aukcja? Nic nie podlinkowales 

Tu masz najtańszą ofertę od dystrybutora Klipsch w Polsce

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie sklep tylko oficjalny dystrybutor Klipsch w Polsce. Konsbudhifi ma wyłączność na oficjalną dystrybucję. A cena jest niska bo opakowanie uszkodzone, ale czy warto dołożyć prawie 200 pln za pudełko? Masz oficjalną gwarancję 24 miesiące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Jaro54 napisał:

To nie sklep tylko oficjalny dystrybutor Klipsch w Polsce. Konsbudhifi ma wyłączność na oficjalną dystrybucję. A cena jest niska bo opakowanie uszkodzone, ale czy warto dołożyć prawie 200 pln za pudełko? Masz oficjalną gwarancję 24 miesiące 

A ok,  nie wiedziałem że to oficjalny dystrybutor.  Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności