Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Co kupić hyperx cloud 2 vs creative aurvana live 2


rokirokosz

Pytanie

Witam,

Jestem graczem oraz lubię biegać. Posiadałem słuchawki creative aurvana live teraz niestety zgniecione pod moim ciężarem :( Do grania w gry typu MOBA były w  wystarczające a do muzyki najlepsze z wielu powodów moim zdaniem oczywiście do biegania całkiem wygodne pod względem kabla oraz wielkości i trzymały się na głowie idealnie.

Teraz muszę kupić nowe słuchawki, dalej biegam oraz Kocham dobrą muzykę bez walącego basu i trzeszczącego czegokolwiek co się da jak wiele niby dobrych słuchawek, ale nie gram już w gry MOBA tylko call of duty i potrzebuję dobrej jakości oteczenia oczywiście gdzie hyperx jest bardzo dobrymi słuchawkami ale mam zastrzeżenia co do biegania w nich.

Chętnie przeczytam wasze wypowiedzi na ten temat czy polecenia czegoś wypośrodkowanego do 500zł

Dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

cloud 2 lub takstar pro 80 / 82 (często zdarzają się że takstary są tańsze a hyperx to po prostu przebrandowane takstary z dodanym mikrofonem - najlepszą opcją byłyby pro 82 + np. v-moda boompro) - ostatnio były za 250 na przecenie - teraaz 350 + 100-120 za mikrofon (jeżeli potrzebujesz ...) i 30-50 zł na przesyłki jeżeli mieszkasz poza miastem

Edytowane przez whero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@whero82Pro są gorsze od 80 Pro. Więc nie polecaj ich rownirzednie. Pewnie nawet ich nie słyszałeś. Mulący bas słaba szczegółowość i wykonanie w realu dużo gorzej niż starsze 80 Pro. To już lepiej Bosshifi B8 wziąść biją 82Pro na głowę pod każdym względem. Z Chin za ok 60$ i w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego 

A jeśli mają być do biegania również to trochę droższy Klipsch Reference On-ear. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaro54 jest jak zdarta płyta. Pro 82 be, zmulone i szajs, Pro 80 lepsze (moim i wielu innych zdaniem absolutnie nieprawda, jest odwrotnie), Klipsch jest bogiem (nie wiem, nie słyszałem) - w każdym możliwym temacie :D

 

Hyperx do grania mogę polecić jak najbardziej, do muzyki właściwie też i wybrałbym je zamiast CAL v1. CAL 2 nie miałem okazji słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O Alfo i omego, w którym miejscu neguję rzeczy, których nie znam?

Nigdzie też nie napisałem, że udzielasz złych porad.

Napisałem że jesteś jak zdarta płyta w temacie Pro 82, bo krytykujesz je wszędzie gdzie się da w taki sposób, jakbyś przedstawiał prawdę objawioną a nie swoje zdanie. Tobie nie przypadły do gustu - OK, dlatego mamy masę sprzętu na rynku, że każdy słyszy inaczej, ma inny budżet, potrzeby. Mi przypadły i jestem pewien, że będę z nich zadowolony jak w końcu dotrą.

Klipscha z kolei promujesz jak apostoł marki. Czy słusznie - nie wiem. Ale robisz to nader często co rzuca się w oczy.

Trochę dystansu i luzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, bumbumpst napisał:

 (moim i wielu innych zdaniem absolutnie nieprawda, jest odwrotnie)

 

Hyperx do grania mogę polecić jak najbardziej, do muzyki właściwie też i wybrałbym je zamiast CAL v1. CAL 2 nie miałem okazji słyszeć.

podobne opinie słyszałem samodzielnie (a to że z racji lokalizacji i grafiku nie mam czasu samodzielnie przesłuchiwać sprzętów to niestety prawda)

 

z czego hyperx to rasowy klon pro 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -2

Ja ich słuchałem i byłem pierwszy w preorderze, ale po posłuchaniu zrezygnowałem. Mam 80PRO i B8 więc nie mówie na podstawie czyichś opisów tylko posłuchane własnym uchem. 

A Hyperx jest klonem właśnie 80 PRO 

@bumbumpst chodzi ci o to, że nie ty pierwszy napisałeś? Ja nigdy nie polecam sprzętu którego nie znam. w przeciwieństwie do innych, np ty. Negujesz rzeczy, których nie znasz. Głupio spytam na jakiej podstawie? Ludzie którzy skorzystali z moich porad są zadowoleni lub bardzo zadowoleni. Chyba coś znaczy :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności