Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz dla "zwykłego" użytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, słuchawki tylko przewodowe :) Nie chcę dużo wydać na odtwarzacz, zwłaszcza, że raczej też trzeba dokupić jakieś sensowne słuchawki...., a to już w sumie robi się niemały wydatek, który ostatecznie wcale nie byłby niezbędny, bo przecież ostatecznie mogę odtwarzać na telefonie, zwłaszcza, że przy aktywności sportowej też mam przy sobie telefon. Ale jakoś wolę odtwarzacz mp3... z dobrą baterią, lekki, mały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

bardezo fajny maly i przyjemny grajek to Plenue D , dla kobiety jak znalazl , maly przyjemny , dlugi czas pracy na baterii .

 

ps. Shanling M1 to porazka z obsluga .. mieliscie to w rekach ? dramat ! wszystko tylko nie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym się podpiąć do tematu. Również szukam przenośnego playera dla zwykłego użytkownika. Ważne żeby grał znośnie. Nie potrzebuje BT ani innych bajerów typu dyktafon. Budżet w okolicach 100zł. Myślałem o Sansa Clip Sport lub Benjie S5, ale nie ograniczam się wyłącznie do tych dwóch. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wujek_Dave napisał:

Cześć, chciałbym się podpiąć do tematu. Również szukam przenośnego playera dla zwykłego użytkownika. Ważne żeby grał znośnie. Nie potrzebuje BT ani innych bajerów typu dyktafon. Budżet w okolicach 100zł. Myślałem o Sansa Clip Sport lub Benjie S5, ale nie ograniczam się wyłącznie do tych dwóch. Pozdrawiam. 

Używany Clip Sport albo Xduoo X2 powinien wystarczyć w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziwię się że nikt nie polecił jeszcze NWZ-A15? Co prawda, jednak trochę drogi, za 400 zł można wyrwać idealny egzemplarz, warto upolować. Inne życie, jak chcesz ominąć ten audiofilski zgiełk, a szczególnie dla kobiety, jest ładny, intuicyjny, wygodny, gra dobrze, ma bluetooth, czas pracy na baterii miażdży konkurencję i jest genialne oprogramowanie. Gdyby nie to że przerzuciłem się na smartfon, to Sony by pewnie przygrywał ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wujek_Dave napisał:

Co powiecie na tą aukcję? 

https://usbmedia.pl/pl/p/SanDisk-Sansa-Clip-4GB/22962157

 

Cena jest niska względem innych w internecie. Myślicie że to oryginał? 

Spytaj czy to wersja BOX czy OEM. Czasem sprzedawane były refurbowane OEMy i były skargi na baterie, o ile pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę refurbów sansy (fuze/fuze+) - z tyłu powinny mieć (w prawym/lewym dolnym rogu) literkę "R", przynajmniej kiedyś tak to oznaczali. Generalnie za każdym razem dobrze trafiłem, nie miałem żadnych problemów z urządzeniami, ale warto mieć świadomość, że refurby to trochę jak los na loterii - nigdy nie wiadomo co się wygra;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bachankas napisał:

Sport brzmi lepiej od Clipa+. Jedyna przewaga Clipa to możliwość instalacji Rockboxa, ale brzmieniem i baterią Sport wygrywa.

A dynamika jest lepsza od tej z clipa+? Bo sam clip nie brzmiał tak źle, ale ten brak dynamiki i powolność basu zabijała często całą przyjemność ze słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, akurat tego w Clipie brakło, misiowaty był i przyjemny, ale powooolny, szybsza muzyka się zlewać potrafiła. W Sporcie jest trochę lepiej, nie skleja się to wszystko tak i jest kapkę jaśniejszy, ale nadal ciepły. Wydaje mi się, ze też jest głośniejszy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności