Skocz do zawartości

Shanling m1 i colorfly c10 dapy używane do mf-100.


Bobx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój pierwszy post wiec sie przedstawie. Damian z Przemyśla

(Przepraszam za ogonki laptop padniety i nie mam wpływu)

Czytam forum od dłuższego czasu i staram sie wyłuskac  co najlepsze nie zaśmiecając swoimi pytaniami forum.

Na początku dzieki znanemu z forum jaro kupiłem MF-100 i słuchałem z tableta(tidal ) z dnia na dzień kiedy sie  rozgrzewały nie  mogłem wyjśc z podziwu.

Po 2 tygodniach doszedł shanling i znowu na nowo usłyszałem swoje ulubione kawałki zachwycając sie przez miesiąc.

Apetyt rósł w miare jedzenia i kupiłem colorfly c10.

No jakaś porażka Wokal to gdzieś jakbym artysta stał z 500 metrów ode mnie a kapela z 5.

Opcje dwie. Pierwsza pewnie mf-100 i colorfly c-10 zgrały sie jak cebula z orzeszkami ziemnymi, albo kupiłe podróbe.

Ktoś coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo sprawa wyjaśniona :rolleyes: Obie odpowiedzi pomogły. Naciskając przycisków odbierania dźwięk normalny tak samo w przypadku wyciągnięcia jacka. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam
Napisz choć jaka różnica jest pomiędzy shanlingien a c10 na tych słuchawkach. Czy warto zmieniać na colorflaya?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Arkusz zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
2 godziny temu, rgomez napisał:
3 godziny temu, Bobx napisał:
Dziękuję bardzo sprawa wyjaśniona :rolleyes: Obie odpowiedzi pomogły. Naciskając przycisków odbierania dźwięk normalny tak samo w przypadku wyciągnięcia jacka. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

Napisz choć jaka różnica jest pomiędzy shanlingien a c10 na tych słuchawkach. Czy warto zmieniać na colorflaya?

Słuchałem kilka minut, bo stara przyszła z pracy, a nie wie, że zrobiłem zakup i musiałem zaszufladkować.  Na pewno jest róznica.Na weekendzie będzie pracowała to posłucham dłużej wygrzeje sprzeciki postaram się coś napisac. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz MF100? Warto było kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem kilka minut, bo stara przyszła z pracy, a nie wie, że zrobiłem zakup i musiałem zaszufladkować.  Na pewno jest róznica.Na weekendzie będzie pracowała to posłucham dłużej wygrzeje sprzeciki postaram się coś napisac. 

Ok. Czekam. Ja po weekendzie dopiero dostanę shanlinga i mf100. Też myślałem o colorfly c 10, ale powoli.
A jak oceniasz MF100? Warto było kupić? 
Kolega pewnie zadowolony a ja skusiłem się na słuchawki i shanlinga po Twoich, nie ukrywam, optymistycznych, rewelacyjnych wręcz opiniach. I pewnie nie będę zawiedziony.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro54 napisał:

A jak oceniasz MF100? Warto było kupić? 

Tak myślę, że za 200pln to mistrzostwo świata. Dwa lata temu wydałem sporo grosza na sprzęt stacjonarny. Gdybym wtedy wiedział,  że z słuchawkami za 200 pln i dapie za 550 pln można tyle usłyszeć to napewno bym nie inwestował w kolumny i nie denerwował  sąsiadów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rgomez napisał:

Ok. Czekam. Ja po weekendzie dopiero dostanę shanlinga i mf100. Też myślałem o colorfly c 10, ale powoli. Kolega pewnie zadowolony a ja skusiłem się na słuchawki i shanlinga po Twoich, nie ukrywam, optymistycznych, rewelacyjnych wręcz opiniach. I pewnie nie będę zawiedziony.

Widzisz nie tylko ja jestem zadowolony :) a wartość dodana czyli VAT to zadowolenie osób które skorzystały z moich porad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności