Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bluetooth ok 200 zł


Lowca Androidow

Pytanie

Witam.

Mam Pioneer XDP-100R

Aktualnie korzystam ze słuchawek KOSS Porta Pro, wiem, że nie są to sluchawki profesjonalne, ale mnie się ich brzmienie bardzo podoba.

Chciałbym jednak kupić jakieś słuchawki bezprzewodowae - czy w ogóle jest sens, jak wygląda jakość odsłuchu na takich słuchawkach, zwłaszcza w tak niskim przedziale cenowym 200-300 zł?

Czy możecie coś polecić godnego uwagi - najlepiej półotwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A czemu chcesz zmieniać to co ci się podoba? Kup jakiś adapter BT i podłącz swoje Porty :) Taniej Avantree Clipper pro drożej Fiio Btr-1. Jak zmienisz słuchawki to nie problem 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fiio ma wbudowany dac/amp i może napędzić wyżejohmowe słuchawki. Btr-1 nie słuchałem a Clipper gra bardzo fajnie i możesz podłączyć 2 urządzenia. Btr-1 będzie (znając sprzęt Fiio) grało jeszcze lepiej. Jest trzecia opcja - najdroższa Sony SBH54, ale to 300 pln lub więcej. Za to masz wyświetlacz na którym możesz zobaczyć kto dzwoni, przeczytać sms lub mai, zobaczyć tytuł i wykonawcę utworu który leci (dostępne tylko na androidzie)  A możesz też ustawić żeby SBH54 czytało ci sms lub mail :) Ja mam starszą wersję SBH52 i prekursor WM600. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Jaro54 napisał:

A czemu chcesz zmieniać to co ci się podoba? Kup jakiś adapter BT i podłącz swoje Porty :) Taniej Avantree Clipper pro drożej Fiio Btr-1. Jak zmienisz słuchawki to nie problem 

 

Jaro, sens trochę jest. Sam zajrzałem, bo chcę kupić słuchawki bluetooth mobilnie. Idzie zima, wyciąganie słuchawek z torby  na mrozie, gdy kabel się gdzieś ciągnie, trzeba go rozplątać (a Porta nie ma super kabla), gdzieś tam się zaczepia w tłocznych (zimą bardziej) tramwajach - to jest trochę mniej fajne niż bezprzewodówki. Adapter tego nie załatwi, bo nadal kabel jest.

 

Zakładałem na uszy różne słuchawy i co do izolacji i przyjemności nieźle wypadają JBL t450bl. Brzmieniowo jeszcze nie wiem. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Rotgut napisał:

 

Jaro, sens trochę jest. Sam zajrzałem, bo chcę kupić słuchawki bluetooth mobilnie. Idzie zima, wyciąganie słuchawek z torby  na mrozie, gdy kabel się gdzieś ciągnie, trzeba go rozplątać (a Porta nie ma super kabla), gdzieś tam się zaczepia w tłocznych (zimą bardziej) tramwajach - to jest trochę mniej fajne niż bezprzewodówki. Adapter tego nie załatwi, bo nadal kabel jest.

Chyba bez zrozumienia przeczytałeś. Kabelek zwijasz drucikiem unieruchamiasz i podłączasz swoje stare, ulubione słuchawki do Clipper'a, BTR-1 czy czegoś podobnego i nie masz problemu. Ja kilkanaście lat tak słucham {pierwsze słuchawki BT to były Vedia SRS200BT) i nie mam problemu z kablem. Jak widzę młodzież z ciągnącym się metrami z kieszeni kablem, to coś mnie trafia. A potem m.in. tu na forum teksty o trwałości kabli i słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaro, czemu uważasz, że bez zrozumienia. :)
Masz na myśli coś takiego:  http://www.avantree.com/product-avantree-clipper-clip-on-bluetooth-stereo-headset-991-1.html (sorry, nie mogę wstawić grafiki, forum odmawia)

W domu ok, latem ok, np. do muzy z lapka puszczonej przez bt. Ale zima, szalik, kurtka z kołnierzem prawie pod nos, sam rozumiesz. Gdzie przyczepię clipper? Chyba najlepiej wsunąć do wewnętrznej kieszeni kurtki. Tyle że równie dobrze mogę tam wsunąć telefon. Więc nie do końca to kupuję. 

 

Ale autor wątku szuka czegoś półotwartego, więc może do zastosowań domowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak takie coś, a wcześniej MW600. przypinasz do koszuli lub pod szyją do podkoszulka i nie ma problemu. Nie mówie teoretycznie, ale praktycznie, używam tak parę ładnych lat i nie narzekam na wygodę

SBH52-Sony-Bluetooth-Handset-Omega-Gadget-4.png

MW600.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności