Skocz do zawartości

Głośnik bluetooth do 400 złotych jako głośniki komputerowe


Marsson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar kupić głośnik bluetooth, który ma zastąpić zestaw 2.1 przy komputerze, bo o ile laptopa mogę łatwo przenosić, tak głośniki 2.1 mniej, stąd pomysł o takim rozwiązaniu. Osobiście natknąłem się i od dawna patrzę na Creative'a Roar 2, a ostatnio słyszałem soundbar "Katana" od nich i robi wrażenie. Powiedzmy sobie, że lubię cieplejszą charakterystykę i zejście w dół, więc zawsze suwak z najniższą częstotliwością w EQ idzie trochę do góry. Nie słucham głośno, ale pokój 10x10m chciałbym żeby był wypełniony dźwiękiem (tylko i wyłącznie dla mnie). Czy Roar 2 w cenie 400 złotych jest dobrym rozwiązaniem, czy są już nowsze rozwiązania, lepsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm pokój 100m2 chcesz takimi pierdółkami wypełnić?

nie prościej wzmaka  kolumny i jakiegoś blutacza na kabel do tego podpiąć. W ceni e się zmieścisz, nie będzie efektu wow ale zagra to dużo lepiej . Ale tylko używki oprócz blutacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdybym to chciał mieć w domu to bym takie coś zrobił jakbym już nie miał zestawu od Sony, ale tutaj chodzi o pracę, gdzie codziennie znajduję się w innym pokoju stąd pomysł o blutupukawkach. Sam blutacz na kabel nie jest problemem bo mam avantree clippera, ale targanie czegoś co nie jest w jednym kawałku i nie zmieści się w plecaku na laptopa 15,6" jest dla mnie bardzo złym pomysłem.
Widziałem ostatnio Dostyle SD806, wydaję się być ciekawą opcją również i tańszą, ale z chin.
Edit: Pokój 100m^2 to jest największy pokój do tego nie musi to być niesamowicie głośno. Obecnie posiadam Toshibe TY-SP3EU, według specyfikacji 9 watt mocy (5W sub + 2x2W tweetery), ale jest to starszy już model bez membran pasywnych, brakuje mu mocy przede wszystkim w basie przy wyższych głośnościach. Posiadałem też Nyne TT i nie podobało mi się to, że dopiero rozkręcony Nyne pokazywał bas i to taki charakterystyczny dla pasywnych membran dudniący, bez szczególnej głębi.
Co może być ważne, używam słuchawek KZ ZS3, ze względu na niesamowity ich dół i w sumie wszystko co jest podobne do nich mi pasuje :)

Edytowane przez Marsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być używka, a nawet projekt DIY może być do samodzielnego składania :D
Co do charge 2, nie jest już to stary produkt? W sensie, wierzę w postęp i może są nowsze, lepsze i inne wybory niż JBL tylko i wyłącznie. Mogę zamawiać z chin/amazon.de, więc sklepy nie ograniczają mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności